Новини

Учні та педагогічні працівники училища відвідали Чернівецький академічний український музично-драматичний театр імені О. Кобилянської

13.12.2019
Відповідно до річного плану роботи, 11 грудня 2019 року, учні та педагогічні працівники Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відвідали Чернівецький академічний український музично-драматичний театр імені О. Кобилянської. Переглянули виставу «Скапен-штукар», режисер-постановник та музичне оформлення -Дмитро Гусаков.

Головний герой енергійний, відважний і вправний, але водночас спритний, хитрий і розважливий, який не зупиниться ні перед чим, щоб досягти мети. І головне — зробить це весело і з усмішкою, бо надзвичайний жартівник, який уміє створити ефекти, розраховані на те, щоб вразити уяву багатьох. Він зможе допомогти закоханим, примирить батьків і дітей. А головне зробити це так, щоб врешті-решт усі були задоволені, а самому тимчасом, замість побоїв і докорів, отримати визнання і нагороду. Після його витівок немає жодних сумнівів, що наш герой здатен ще на безліч інших штук, а все через те, що він Скапен – штукар!!! Саме таким є Скапен — головний персонаж відомої п’єси французького комедіографа 17-го століття Мольєра. Роль якого грає творчий, талановитий, веселий Дмитро Леончик.