Новини

День відкритих дверей

27.02.2020

В рамках підготовки до нового 2020-2021 навчального року, 26 лютого 2020 року у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відбувся День відкритих дверей. Сучасний заклад освіти гостинно відчинив двері для всіх бажаючих завітати до нашої училищної родини, ознайомитись із життям училища, досягненнями педагогічного та учнівського колективів.
Учні 9-Г класу ЗОШ№27 м. Чернівці під керівництвом викладача Чорногуз А.С. завітали до нашого закладу. Гостям провели екскурсію навчальним закладом, а також майстер клас із професії «Слюсар-електромонтажник; Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів»» та «Оператор комп’ютерного набору; Фотограф (фотороботи); Секретар керівника (організації, підприємства, установи).
На базі НПЦ Центру електротехнічних робіт майстер виробничого навчання Панчук П.В. розповів про автоматичне вуличне освітлення, його будову та принцип дії на прикладі роботи сонячної панелі та вуличного світодіодного ліхтаря. Також майбутні здобувачі професії мали змогу виконати простий монтаж розетки, в цьому їм допомагали учні нашого навчального закладу (Реколца І., Іонуц Д., Ерстинюк Ю., Малярчук І.)