Новини

Акція «Подарунок від Миколая»

19.12.2014

19 грудня одне із найулюбленіших свят усіх дітей. Адже святий Миколай завжди приходить із подарунками. І сьогодні, 19.12.2014р.,  він завітав і до учнів Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки. На першому уроці голова учнівського профкому Пушкарьова О.М, заступник директора з навчально-виховної роботи Кавнічук О.К., соціальний педагог Мандзюк Т.М. та активісти учнівського самоврядування вітали солодощами усіх учнів й інженерно-педагогічний колектив.

Продовженням святкового дня став благодійний концерт  за участі учнів училища для діток Обласного центру  медико-соціальної реабілітації для дітей з ураженням центральної нервової системи «Особлива дитина».  Акція проходила під гаслом «Подарунок від Миколая!»  Учні училища разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Кавнічук О.К. підготували для всіх гарний  та незабутній виступ. Танцювальний колектив «Старлайф» веселим та жартівливим рок-н-ролом підняли настрій дорослим та маленьким глядачам.

На завершення виступу дівчата Дронюк Павліна і Вікторія заспівали пісні «Святий Миколай», а також уривки пісень із улюблених мультфільмів. Учні училища подарували діткам яскраві повітряні кульки.  Дітки радісні та усміхнені, сповнені позитивних емоцій  і вражень розходились  із залу. А учні училища були щасливі від того, що змогли долучитися до сьогоднішнього дійства та створити  присутнім святковий настрій.