Новини

Батьківські збори

27.08.2015

27 серпня 2015 р. у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки  відбулись батьківські збори для батьків першокурсників.

На загальноучилищних батьківських зборах  адміністрацією училища висвітлювались наступні питання:

  1. Підготовка  училища до  нового навчального  року. Поновлення матеріально-технічної бази  уроків теоретичного та виробничого навчання, покращення соціально-побутових умов.
  2. Організація навчально-виховного процесу в училищі.  Спрямованість виховної роботи на національно-патріотичне виховання.
  3. Правила та умови проживання в гуртожитку.
  4. Організація харчування  в їдальні училища.
  5. Створення батьківських комітетів у групах І курсу.
  6. Організаційні питання.

На завершення  голова батьківського комітету Джаман Анжела Георгіївна та казначей  Чорней Марія Миколаївна надали фінансовий звіт про використані батьківські кошти  відповідно до  розроблених «Заходів з підготовки Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки до нового 2015/2016 н .р.».

Керівники груп провели огляд навчальних кабінетів і майстерень, продемонстрували матеріали, обладнання для уроків теоретичного та виробничого навчання. Вихователі  гуртожитку  запросили батьків в кімнати, де будуть проживати їхні діти і дали вичерпні відповіді на їхні запитання.