Гурткова робота

Організація позаурочної діяльності у відповідності з виховною метою — це суспільно-корисна і пізнавальна спрямованість всіх видів діяльності. Всі позаурочні справи, заняття учнів повинні бути корисним і потрібним для себе, для дому, для навчання, формувати свідомість і поведінку особистості. Позашкільна освіта  є однією складовою виховного процесу, продовжує формувати у підростаючого покоління інтерес до різноманітних професій, до історії народної творчості людей праці.

Розвиток творчого мислення учнів, їх пізнавальної діяльності, прагнення до пошуків досліджень — одна з важливих проблем оптимізації навчання і комплексного підходу до навчально-виховної роботи, до використання у навчально-виховному процесі різних форм, позакласних заходів, зокрема гуртків.

Гурткова робота  розвиває естетичні та художні смаки учнів, поглиблює їх знання, розвиває їх творчі здібності, виховує почуття краси.

 

Статті

Екскурсія до музею

30.03.2017

Відданість рідній землі, любов до Батьківщини, рідного народу, його історії, мови, культури породжують національний менталітет, психіку і характер людини. В рамках національно-патріотичного виховання 29 березня 2017 року учні групи №5, що здобувають професію «Оператор комп’ютерного набору, касир (на підприємстві, в установі, організації), оператор поштового зв’язку» (майстри в/н Мінченко Наталія Аркадіївна, Мацьопа Інна Михайлівна) відвідали Чернівецький […]

«У витоків української державності…»

23.03.2017

2017 рік в Україні проголошено Роком Української революції.