Новини

Переможці конкурсу «Безпечна весна»

07.06.2019

4 червня 2019р. в рамках промоакції «Я і моє дозвілля», відбулося нагородження переможців конкурсу «Безпечна весна», який Чернівецький Благодійний Фонд «Нова сім’я»  проводив у квітні-травні 2019р. 

Метою конкурсу було сприяти формуванню ЗСЖ серед молоді нашої області; виявити талановитих людей нашого міста та допомогти їм заявити про себе, стимулювати творчу та соціальну активність молоді та сформувати стале хобі з метою уникнення зловживання шкідливими звичками.

Учні Чернівецького виого професійного училища радіоелектроніки зайняли призові місця: Борчук Михайло (І місце) та Ребюк Антоніна (ІІ місце). За свою креативність та ентузіазм вони отримали грамоти та цінні призи. Учні дуже задоволені своєю участю, ось як вони відгукуються про конкурс: «Насправді, конкурс видався досить легким, оскільки тема є актуальною в наш час та наболілою. Мені сподобалося те, що я змогла проявити себе та своє бачення у вигляді фото адже, я навчаюся на фотографа. В нагороду я отримала грамоту та «Mi band 3», що ще більше стало стимулом для мене йти вперед та досягати більшого» (Антоніна, учениця ІІ курсу ЧВПУР).

«Мені дуже сподобалось брати участь в конкурсі. Хочу і буду надалі проявляти себе. Я представляв вірш (реп), який став закликом для моїх ровесників вести ЗСЖ і думати про своє майбутнє! Дякую!» (Міша, учень І курсу ЧВПУР).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо НЕ зупинятися на досягнутому і дивувати нас своїми талановитими роботами!

Фото.