Працівники

Одайський Савелій Іванович – директор училища, кандидат педагогічних наук, Відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком «Антон Макаренко», лауреат премії ім. О.Поповича, викладач спецдисциплін радіоелектронного профілю, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1994 року.

 

Писаревська Галина Миколаївна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Антон Макаренко», лауреат премії ім. О.Поповича,  викладач спецдисциплін електронно-обчислювального профілю, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 2000 року.

 

Кавнічук Оксана Костянтинівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач християнської етики, спеціаліст вищої категорії, працює в училищі з 2001 року.

 

Мандрик Галина Михайлівна – головний бухгалтер, працює в училищі з 2005 року.

 

Висоцька Яна Олегівна – методист, викладач спецдисциплін економічного профілю, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1996 року.

 

Цап Олександр Вікторович – старший майстер, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2002 року.

 

Марчук Василь Васильович –  керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури і спорту, спеціаліст І категорії, працює в училищі з 2011 року.

 

Тріщук Микола Іванович – завідувач господарством, Відмінник освіти України, викладач спецдисциплін електротехнічного та радіоелектронного профілю, працює в училищі з 1994 року.

 

Тріщук Ольга Іванівна – завідувач гуртожитком, працює в училищі з 2000 року.

 

Малютіна Софія Єгорівна – юрист училища, працює в училищі з 2020 року.

 

Багрій Христина Ігорівна – соціальний педагог, працює в училищі з 2015 року.

 

Довга Ангеліна Аркадіївна – практичний  психолог, працює в училищі з 2019 року.

 

Гончар Анатолій Васильович – інженер з охорони праці, працює в училищі з 2012 року.

 

Микицей Ірина Антонівна –  бібліотекар, Відмінник освіти України, викладач українського ділового мовлення та основ редагування службових документів, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1981 року.

 

Загороднюк Сергій Петрович – викладач спецдисциплін електротехнічного профілю, Заслужений працівник ПТО України, Відмінник освіти України, лауреат премії О.Поповича, нагороджений знаком «Василь Сухомлинський», спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1981 року.

 

Кувшінникова Лідія Антонівна – викладач географії, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1985 року.

 

Урбанська Ірина Олегівна – викладач хімії, біології та основ екології,  спеціаліст І категорії, працює в училищі з 1997 року.

 

Петровська Любов Іванівна – викладач історії, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 2004 року.

 

Горбаль Галина Петрівна – викладач математики, спеціаліст,  працює в училищі з 2019 року.

 

Брандес Омелян Степанович – викладач спецдисциплін електротехнічного та радіоелектронного профілю, спеціаліст І категорії, працює в училищі з 2010 року.

 

Флореску Валентин Любомирович – викладач інформатики та інформаційних технологій, спеціаліст,  працює в училищі з 2021 року.

 

Борбель Любов Анатоліївна – викладач німецької, української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, працює в училищі з 2006 року.

 

Грицюк Анатолій Дмитрович – викладач фізики, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2011 року.

 

Фаль Наталія Ігорівна – викладач спецдисциплін електротехнічного та радіоелектронного профілю, спеціаліст, працює в училищі з 2014 року.

 

Завадський Олександр Віталійович – викладач фізичної культури і спорту, спеціаліст вищої категорії, працює в училищі з 2019 року.

 

Нікітюк Володимир Семенович – майстер виробничого навчання І категорії, Відмінник освіти України, 14 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електротехнічного профілю, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, працює в училищі з 1992 року.

 

Штефано Петро Хараламбійович – майстер виробничого навчання І категорії, 14 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 1991 року.

 

Антонюк Світлана Володимирівна – майстер виробничого навчання ІІ категорії, 14 тарифний розряд оплати праці, викладач основ діловодства, спеціаліст І категорії, працює в училищі з 2000 року.

 

Дерій Ірина Василівна – майстер виробничого навчання , 14 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електронно-обчислювального профілю, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2005 року.

 

Мінченко Наталія Аркадіївна – майстер виробничого навчання ІІ категорії, 14 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін економічного профілю, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 1996 року.

 

Пуюл Людмила Анатоліївна – майстер виробничого навчання ІІ категорії,  14 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електронно-обчислювального профілю, працює в училищі з 2002 року.

 

Сторощук Марія Дмитрівна – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2014 року.

 

Машкова Тамара Леонідівна – майстер виробничого навчання, 13 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2001 року.

 

Озарчук Наталія Вікторівна – майстер виробничого навчання, 13 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2002 року.

 

Озарчук Наталія Валеріївна – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2002 року.

 

Мацьопа Інна Михайлівна — майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2016 року.

 

Запотінський Нікіта Валерійович – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електротехнічного напрямку,працює в училищі з 2018 року.

 

Гринько Дмитро Андрійович – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електротехнічного напрямку, працює в училищі з 2018 року.

 

Панчук Петро Вікторович – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електротехнічного напрямку,працює в училищі з 2017 року.

 

Боднарь Олеся Драгошівна  – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2008 року.

 

Шевчук Ольга Василівна –  викладач англійської мови, спеціаліст І категорії,  працює в училищі з 2009 року.

 

Хортюк Ілля Миколайович – викладач спецдисциплін радіотехнічного та радіоелектронного профілю, спеціаліст вищої категорії,  працює в училищі з 2012 року.

 

Косоловський Віктор Іванович – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2012 року.

 

Денис Іван Степанович – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2015 року.

 

Білоус Галина Русланівна — секретар навчальної частини, працює в училищі з 2020 року.

 

Яковишина Катерина Петрівна – викладач охорони праці, спеціаліст ІІ категорії, вихователь, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2017 року

 

Шпортак Марія Ярославівна – вихователь, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2002 року

 

Козачук Марія Тодорівна – вихователь, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2011 року.

 

Павлюк Алла Володимирівна — бухгалтер, працює в училищі з 2011 року.

 

 

 

 

Статті