Працівники

Одайський Савелій Іванович – директор училища, кандидат педагогічних наук, Відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком «Антон Макаренко», викладач спецдисциплін радіоелектронного профілю, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1994 року.

 

Писаревська Галина Миколаївна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Антон Макаренко», викладач спецдисциплін електронно-обчислювального профілю, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 2000 року.

 

Кавнічук Оксана Костянтинівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач етики і психології сімейного життя, спеціаліст І категорії, працює в училищі з 2001 року.

 

Мандрик Галина Михайлівна – головний бухгалтер, працює в училищі з 2005 року.

 

Висоцька Яна Олегівна – методист, викладач спецдисциплін економічного профілю, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1996 року.

 

Коваш Алла Володимирівна – старший майстер, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Антон Макаренко», викладач охорони праці, працює в училищі з 1982 року.

 

Марчук Василь Васильович –  керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури і спорту, працює в училищі з 2011 року.

 

Тріщук Микола Іванович – завідувач господарством, Відмінник освіти України, викладач спецдисциплін електротехнічного та радіоелектронного профілю, працює в училищі з 1994 року.

 

Тріщук Ольга Іванівна – завідувач гуртожитком, працює в училищі з 2000 року.

 

Редько Сергій Юрійович – юрист училища, працює в училищі з 2011 року.

 

Цап Олександр Вікторович – викладач спецдисциплін, працює в училищі з 2002 року.

 

Багрій Христина Ігорівна – соціальний педагог, працює в училищі з 2015 року.

 

Гончар Анатолій Васильович – інженер з охорони праці, викладач охорони праці, працює в училищі з 2012 року.

 

Микицей Ірина Антонівна – провідний бібліотекар, Відмінник освіти України, викладач українського ділового мовлення та основ редагування службових документів, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1981 року.

 

Загороднюк Сергій Петрович – викладач спецдисциплін електротехнічного профілю, Заслужений працівник ПТО України, Відмінник освіти України, лауреат премії О.Поповича, нагороджений знаком «Василь Сухомлинський», спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1981 року.

 

Кувшінникова Лідія Антонівна – викладач географії, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 1985 року.

 

Шевчук Ольга Василівна –  викладач англійської мови, спеціаліст ІІ категорії,  працює в училищі з 2009 року.

 

Урбанська Ірина Олегівна – викладач хімії, біології та основ екології,  спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 1997 року.

 

Петровська Любов Іванівна – викладач історії, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в училищі з 2004 року.

 

Князєва Альона Федотівна – викладач математики, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, працює в училищі з 1998 року.

 

Брандес Омелян Степанович – викладач спецдисциплін електротехнічного та радіоелектронного профілю, спеціаліст І категорії, працює в училищі з 2010 року.

 

Пушкарьова Ольга Миколаївна – викладач інформатики, спеціаліст ІІ категорії,  працює в училищі з 2004 року.

 

Борбель Любов Анатоліївна – викладач німецької, української мови і літератури, спеціаліст І категорії, працює в училищі з 2006 року.

 

Гребеножко Олена Олегівна – викладач англійської мови, спеціаліст,  працює в училищі з 2015 року.

 

Грицюк Анатолій Дмитрович – викладач фізики, спеціаліст, працює в училищі з 2011 року.

 

Ващук Наталія Михайлівна – викладач світової літератури, української мови і літератури, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2012 року.

 

Цурик Богдан Юрійович – викладач фізичної культури і спорту, спеціаліст, працює в училищі з 2012 року.

 

Нікітюк Володимир Семенович – майстер виробничого навчання І категорії, Відмінник освіти України, 12 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електротехнічного профілю, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, працює в училищі з 1992 року.

 

Штефано Петро Хараламбійович – майстер виробничого навчання І категорії, 12 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 1991 року.

 

Паневник Олександр Романович – майстер виробничого навчання ІІ категорії, Відмінник освіти України, 12 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електротехнічного профілю, працює в училищі з 1998 року.

 

Тодоріко Василь Борисович – майстер виробничого навчання ІІ категорії, 12 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін радіоелектронного профілю, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2001 року.

 

Вацек Михайло Григорович – майстер виробничого навчання ІІ категорії, 12 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 1992 року.

 

Антонюк Світлана Володимирівна – майстер виробничого навчання ІІ категорії, 12 тарифний розряд оплати праці, викладач основ діловодства, спеціаліст І категорії, працює в училищі з 2000 року.

 

Дерій Ірина Василівна – майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електронно-обчислювального профілю, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2005 року.

 

Мінченко Наталія Аркадіївна – майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін економічного профілю, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 1996 року.

 

Пуюл Людмила Анатоліївна – майстер виробничого навчання,  12 тарифний розряд оплати праці, викладач спецдисциплін електронно-обчислювального профілю, працює в училищі з 2002 року.

 

Цап Вікторія Валентинівна – майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд оплати праці, викладач професійної етики та психології ділового спілкування, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2010 року.

 

Швейко Надія Василівна – майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2002 року.

 

Машкова Тамара Леонідівна – майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2001 року.

 

Озарчук Наталія Вікторівна – майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2002 року.

 

Єнько Ірина Миколаївна – майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2009 року.

 

Сичіков Олег Вікторович – майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2015 року.

 

Фаль Наталія Ігорівна– майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2014 року.

 

Боднарь Олеся Драгошівна  – майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2008 року.

 

Хортюк Ілля Миколайович – майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2012 року.

 

Косоловський Віктор Іванович – майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2012 року.

 

Денис Іван Степанович – майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2015 року.

 

Вівчарук Марія Дмитрівна — секретар директора, працює в училищі з 2014 року.

 

Лисак Лілія Миколаївна — секретар навчальної частини, працює в училищі з 2015 року.

 

Житарюк Світлана Олександрівна – вихователь, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 1999 року

 

Гаврилюк Світлана Іванівна – вихователь, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2000 року.

 

Шпортак Марія Ярославівна – вихователь, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2002 року

 

Козачук Марія Тодорівна – вихователь, 9 тарифний розряд оплати праці, працює в училищі з 2011 року.

 

Павлюк Алла Володимирівна — бухгалтер, працює в училищі з 2011 року.

 

Ганжелюк Оксана Василівна – викладач спецдисциплін електронно-обчислювального профілю, спеціаліст ІІ категорії, працює в училищі з 2005

 

Шпак  Марія Михайлівна – практичний  психолог, працює в училищі з 2011 року.

 

Гуляк Аурелія  Вікторівна – соціальний педагог, працює в училищі з 2007 року