Новини

Про заборону перебування неповнолітніми в нічний час після 23 год. без супроводу батьків

28.03.2013

 

Враховуючи стан криміногенної обстановки у підлітковому середовищі на території області, вчинення протиправних дій дітьми та стосовно них, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, продажу підліткам алкогольних напоїв та втягнення їх у пияцтво,           Чернівецька обласна рада прийняла рішення про заборону перебування у нічний час після 23 години дітей віком до 16 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних та інтерактивних клубах, розважальних закладах, на вулицях та інших громадських місцях. Власникам таких закладів після 23 години заборонено надавати дітям послуги.
Чернівецькою обласною державною адміністрацією видано доручення про проведення перевірок щодо перебування дітей віком до 16 років у нічний час після 23 години в закладах дозвілля, ресторанного господарства, комп’ютерних та інтерактивних клубах, на вулиці та інших громадських місцях Чернівецької області, а також розроблено графік проведення таких рейдів-перевірок. Служба у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації та обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відповідними органами та підрозділами Управління МВС України в Чернівецькій області забезпечують постійний та дієвий контроль за виконанням рішення. Проводяться систематичні перевірки дотримання особами порядку перебування у громадських місцях, здійснюється робота, направлена на зменшення криміногенного впливу на дітей, притягнення до кримінальної відповідальності дорослих осіб, які втягують неповнолітніх до злочинної діяльності. У разі виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам віком до 18 років вживаються заходи, передбачені законодавством.
Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації видано наказ, в якому начальникам управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, районних державних адміністрацій, відділу професійно-технічної освіти, сектору науки та координації діяльності вищих навчальних закладів, керівникам навчальних закладів та установ області доручено довести до відома батьківської громади навчальних закладів області зазначене рішення Чернівецької обласної ради.