Професійно-теоретична підготовка

  Система професійно-технічної освіти займає важливе місце між середньою і вищою освітою. Вона має специфічне завдання – готувати висококваліфікованих робітників для усіх галузей економіки.

  Зміст професійно-технічної освіти обумовлюється вимогами до рівня кваліфікації робітничих кадрів на певному етапі розвитку суспільства і визначається державними стандартами професійно-технічної освіти. Стандарт містить вимоги до змісту професійно-технічної освіти, освітнього рівня вступників, рівня кваліфікації випускника, а також вимоги до обов’язкових засобів навчання.

Заступник директора
з навчально-виробничої роботи Писаревська Г.М.
   Професійно-теоретична підготовка забезпечується шляхом вивчення спеціальних технологій, які є джерелом навчальної інформації для оволодіння певною професією. Учні отримують відомості про дану галузь виробництва і перспективи її розвитку; принципи дії і найбільш ефективні способи використання сучасної техніки; про механізацію й автоматизацію виробництва; сучасні технологічні процеси і найбільш ефективні методи і прийоми виконання виробничих операцій на рівні новітніх технологій; про основи культури праці і т. д.

Статті

Поетапна кваліфікаційна атестація в групі №4

19.03.2019

19.03.2019 р., у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки, в групі №4, І курсу навчання, відбулася поетапна кваліфікаційна атестація на присвоєння ІІ розряду з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Одна пісня зробить більше… як полки і війська…

05.03.2019

Коли ми говоримо про Володимира Івасюка, ми говоримо не тільки про українську пісню – через пісню він продемонстрував багатьом мільйонам забуту або втрачену ідентичність та  національну самосвідомість.

Пам’яті Героїв Небесної сотні 

25.02.2019

В рамках днів вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні в училищі відбулися різні заходи. Один з них проведено з ініціативи та активної участі заступника директора з виховної роботи Кавнічук О.К., керівника драматичного гуртка Д. Леончика та викладача історії Л. Петровської. Захід проведено у форматі літературно-мистецької композиції на основі поетичної збірки «Антологія Майданівських віршів». Л. Петровська розпочала […]