Професійно-теоретична підготовка

  Система професійно-технічної освіти займає важливе місце між середньою і вищою освітою. Вона має специфічне завдання – готувати висококваліфікованих робітників для усіх галузей економіки.

  Зміст професійно-технічної освіти обумовлюється вимогами до рівня кваліфікації робітничих кадрів на певному етапі розвитку суспільства і визначається державними стандартами професійно-технічної освіти. Стандарт містить вимоги до змісту професійно-технічної освіти, освітнього рівня вступників, рівня кваліфікації випускника, а також вимоги до обов’язкових засобів навчання.

Заступник директора
з навчально-виробничої роботи Писаревська Г.М.
   Професійно-теоретична підготовка забезпечується шляхом вивчення спеціальних технологій, які є джерелом навчальної інформації для оволодіння певною професією. Учні отримують відомості про дану галузь виробництва і перспективи її розвитку; принципи дії і найбільш ефективні способи використання сучасної техніки; про механізацію й автоматизацію виробництва; сучасні технологічні процеси і найбільш ефективні методи і прийоми виконання виробничих операцій на рівні новітніх технологій; про основи культури праці і т. д.

Статті

[:ua]І етап конкурсу «Професійний талант року – 2019»[:]

24.04.2019

[:ua]23 квітня 2019 року у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відбувся І етап конкурсу «Професійний талант року – 2019».

[:ua]Охорона праці на роботі майбутнього[:]

19.04.2019

[:ua]18.04.2019 р. у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки проведено вікторину з охорони праці на тему «Охорона праці на роботі майбутнього».

[:ua]На базі веб-студії училища відбувся вебінар-практикум [:]

17.04.2019

[:ua]17 квітня на базі веб-студії ЧВПУР відбувся вебінар-практикум з відповідальними по роботі сайтів ЗПТО на тему: «Забезпечення функціонування інформаційно-освітнього середовища ЗПТО відповідно до чинних вимог»