Професійно-теоретична підготовка

  Система професійно-технічної освіти займає важливе місце між середньою і вищою освітою. Вона має специфічне завдання – готувати висококваліфікованих робітників для усіх галузей економіки.

  Зміст професійно-технічної освіти обумовлюється вимогами до рівня кваліфікації робітничих кадрів на певному етапі розвитку суспільства і визначається державними стандартами професійно-технічної освіти. Стандарт містить вимоги до змісту професійно-технічної освіти, освітнього рівня вступників, рівня кваліфікації випускника, а також вимоги до обов’язкових засобів навчання.

Заступник директора
з навчально-виробничої роботи Писаревська Г.М.
   Професійно-теоретична підготовка забезпечується шляхом вивчення спеціальних технологій, які є джерелом навчальної інформації для оволодіння певною професією. Учні отримують відомості про дану галузь виробництва і перспективи її розвитку; принципи дії і найбільш ефективні способи використання сучасної техніки; про механізацію й автоматизацію виробництва; сучасні технологічні процеси і найбільш ефективні методи і прийоми виконання виробничих операцій на рівні новітніх технологій; про основи культури праці і т. д.

Статті

Національно-патріотичний захід з нагоди святкування Дня української писемності та мови

15.11.2018

14.11.2018р. у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відбувся національно-патріотичний захід з нагоди святкування Дня української писемності та мови. Метою заходу було допомогти усвідомити, що мова — наш національний скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; поглиблювати знання учнів про красу і багатство української мови; пробуджувати почуття національної гідності; формувати   у підлітків бажання [...]

День української писемності та мови

09.11.2018

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови. Цього дня учні та педагоги Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Крила України». Після закінчення диктанту організували флешмоб «Ми любимо українську мову». Фото.

Проведення на базі училища заходу «Регіональний день 2:0» для вчителів французької мови Чернівецької області

08.11.2018

07.11.2018р. на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відбувся «Регіональний день 2:0» для вчителів французької мови Чернівецької області». Пленарне засідання відбулося в актовій залі.Навчальним закладом підготовлено кабінети для проведення майстер-класів, що мають на меті ознайомити вчителів французької мови з тим, як працювати вчителю з французьким інструментарієм, інноваційними технологіями та он-лайн ресурсами. Детальніше.