Професійно-теоретична підготовка

  Система професійно-технічної освіти займає важливе місце між середньою і вищою освітою. Вона має специфічне завдання – готувати висококваліфікованих робітників для усіх галузей економіки.

  Зміст професійно-технічної освіти обумовлюється вимогами до рівня кваліфікації робітничих кадрів на певному етапі розвитку суспільства і визначається державними стандартами професійно-технічної освіти. Стандарт містить вимоги до змісту професійно-технічної освіти, освітнього рівня вступників, рівня кваліфікації випускника, а також вимоги до обов’язкових засобів навчання.

Заступник директора
з навчально-виробничої роботи Писаревська Г.М.
   Професійно-теоретична підготовка забезпечується шляхом вивчення спеціальних технологій, які є джерелом навчальної інформації для оволодіння певною професією. Учні отримують відомості про дану галузь виробництва і перспективи її розвитку; принципи дії і найбільш ефективні способи використання сучасної техніки; про механізацію й автоматизацію виробництва; сучасні технологічні процеси і найбільш ефективні методи і прийоми виконання виробничих операцій на рівні новітніх технологій; про основи культури праці і т. д.

Статті

Перше місце у захисті дослідницьких та винахідницьких робіт

22.03.2018

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 21.03.2018 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласну науково-практичну конференції юних винахідників і раціоналізаторів.У підсумку команда Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки здобула перше місце у секції — захист дослідницьких та винахідницьких робіт радіоелектроніки і нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Вітаємо з [...]

Літературна гра «Щасливий випадок»

15.03.2018

14.03.2018 р. у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки викладач української літератури та мови Любов Анатоліївна Борбель провела літературну гру «Щасливий випадок».Мета заходу - поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка; розвивати творчі здібності, пам’ять; виховувати почуття любові та поваги до рідної мови, художнього слова, творчості Кобзаря. Детальніше.

Зустріч з підприємцями

14.03.2018

13.03.2018 р. у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки начальник комунального підприємства «Чернівціводоканал»  Анатолій Андрійович Чабан зустрівся з учнями випускних курсів, що здобувають професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Слюсар-електромонтажник». Детальніше.