Професійно-теоретична підготовка

  Система професійно-технічної освіти займає важливе місце між середньою і вищою освітою. Вона має специфічне завдання – готувати висококваліфікованих робітників для усіх галузей економіки.

  Зміст професійно-технічної освіти обумовлюється вимогами до рівня кваліфікації робітничих кадрів на певному етапі розвитку суспільства і визначається державними стандартами професійно-технічної освіти. Стандарт містить вимоги до змісту професійно-технічної освіти, освітнього рівня вступників, рівня кваліфікації випускника, а також вимоги до обов’язкових засобів навчання.

Заступник директора
з навчально-виробничої роботи Писаревська Г.М.
   Професійно-теоретична підготовка забезпечується шляхом вивчення спеціальних технологій, які є джерелом навчальної інформації для оволодіння певною професією. Учні отримують відомості про дану галузь виробництва і перспективи її розвитку; принципи дії і найбільш ефективні способи використання сучасної техніки; про механізацію й автоматизацію виробництва; сучасні технологічні процеси і найбільш ефективні методи і прийоми виконання виробничих операцій на рівні новітніх технологій; про основи культури праці і т. д.

Статті

Розпочалася екзаменаційна сесія

10.06.2019

10.06.2019 р. в учнів Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, що навчаються за програмою «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв», спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка розпочалася екзаменаційна сесія.

Розпочалися державні кваліфікаційні атестації

30.05.2019

У Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки розпочалися державні кваліфікаційні атестації.  29.05.2019 року, здавали ДКА учні групи №2 за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

[:ua]І етап конкурсу «Професійний талант року – 2019»[:]

24.04.2019

[:ua]23 квітня 2019 року у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відбувся І етап конкурсу «Професійний талант року – 2019».