Професійно-практична підготовка

    

        Виробниче навчання – важлива складова частина професійно-практичної підготовки учнів. Основна форма організації процесу виробничого навчання є уроки в майстернях училища та на підприємствах.            

          Виробниче навчання проводиться на підставі затверджених навчальних планів і програм. В училищі працюють 9 профільних навчально-виробничих майстерень, на базі яких учні отримують необхідні знання, уміння та навички з обраної професії.

        Виробнича практика проводиться з метою вдосконалення набутих знань, практичних навичок для досягнення встановленого рівня кваліфікації відповідно до державних стандартів. Проводиться співпраця з роботодавцями щодо надання допомоги в оновленні матеріально-технічної бази професій, надання на підприємствах учням робочих місць, які обладнані сучасним устаткуванням та відповідають вимогам сучасного дизайну.

 

Статті

[:ua]І етап конкурсу «Професійний талант року – 2019»[:]

24.04.2019

[:ua]23 квітня 2019 року у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відбувся І етап конкурсу «Професійний талант року – 2019».

[:ua]Участь у ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»[:]

17.04.2019

[:ua]«Писанка – це неповторне багатство… Його треба берегти, як безцінний скарб»

[:ua]Профорієнтаційний захід в Сторожинецькому районі[:]

16.04.2019

[:ua] 16 квітня 2019 року в м. Сторожинець у центрі естетичного виховання «Юність Підгір’я»  відбувся «Ярмарок професій» для учнів 9-11 класів шкіл району.