Новини

Проведення на базі училища семінару з проблеми: «Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками професійно-технічного навчального закладу»

03.10.2017

На виконання планів роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації і Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2017 рік, та у відповідності до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 20.09.2017  № 411  03.10.2017 року на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відбувся обласний семінар постійнодіючої секції методистів, заступників директорів з навчальної, навчально-методичної роботи  професійно-технічних навчальних закладів з проблеми: «Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками професійно-технічного навчального закладу».

У заході взяли участь Микитюк С.М., директор НМЦ ПТО, Горбан Є.І., методист НМЦ ПТО, Одайський С.І. — директор Чернівецького ВПУ  радіоелектроніки, Писаревська Г.М., заступник директора  з навчально-виробничої роботи училища, Висоцька Я.О. – методист училища, методисти, заступників директорів з навчальної, навчально-методичної роботи професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області.

Директор училища Одайський С.І. ознайомив учасників семінару з основними етапами розвитку, матеріально-технічною базою навчального закладу та у своєму виступі акцентував увагу на досягненнях навчального закладу і перспективах  на майбутнє.

Директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області Микитюк С.М. розповіла про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками в училищах.

Методист навчально-методичного центру Горбан Є.І. надала рекомендації щодо вдосконалення професійної майстерності молодих педагогів.

У ході демонстрації досвіду роботи з системного підходу адміністрації Чернівецького ВПУ радіоелектроніки до організації та проведення методичної роботи з педагогічними працівниками заступник директора з навчально-виробничої роботи, Писаревська Г.М. поділилася досвідом проведення моніторингової діяльності в рамках навчального процесу для управління якістю освіти. Методист училища Висоцька Я.О. розповіла про організацію методичної роботи у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки та ознайомила присутніх з формами її проведення.

В практичному модулі семінару було проведено фрагмент засідання методичної комісії природничо-математичного циклу на тему:«Формування професійних компетентностей учнів на уроках загальноосвітніх дисциплін». В рамках засідання проведено відкритий урок фізики  в  групі №15 (ІІ курс) на тему: «Електричні кола постійного струму та їх характеристики». Викладач фізики Грицюк А.Д. провів урок у вигляді ділової гри, де учні відчули себе замовниками, працівниками конструкторського відділу, підрядниками та виконували завдання на складання електричного кола.

Під час обговорення уроку учасники семінару  відзначили високий рівень формування професійних компетентностей учнів на уроках фізики, реалізацію міжпредметних зв’язків із загальноосвітніми та професійно спрямованими дисциплінами.

Учасники семінару взяли участь діловій грі-дискусії «Педагогічна рада як форма колективної роботи: за і проти», яку провела методист училища Висоцька Я.О.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Писаревська Г.М. поділилася досвідом використання Web-ресурсів в організації методичної роботи у навчальному закладі.

Всі заплановані заходи семінару пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Під час підведення підсумків роботи були схвалені рекомендації семінару. За результатами роботи всі учасники отримали відповідні сертифікати.

 Фотозвіт.