Новини

ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО, ЛЮБІ ВИПУСКНИКИ!

27.06.2019

27 червня 2019 року уся дружня родина Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки зібралася на традиційне святкове вручення документів про освіту, яке відбулося в актовій залі.  Сьогодні зі стін закладу освіти вийшли кваліфіковані робітники за професіями: «Оператор комп’ютерного набору, фотограф (фотороботи), секретар керівника (організації, підприємства, установи)»; «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури»; «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ»; «Слюсар-електромонтажник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування». Дипломи випускникам вручив Степан Микитович Бойко – директор МПП «Медтехнікасервіс», голова державної кваліфікаційної комісії.

Випускники подарували всім присутнім запальний танцювальний флешмоб, милозвучні пісні, щирі слова подяки та романтичний вальс. З особливою повагою, випускники подякували своїм педагогам – за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідного училища – не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

Від батьківського колективу  до учнів звернулася Мар’яна Мірчевна Новікова, мама учня Олійника Антона, яка побажали випускникам щасливої долі, знайти себе у житті, успіхів на життєвому шляху та Божого благословення.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Галина Миколаївна Писаревська побажала випускникам згадувати про училище, не цуратися жодної роботи та успішно працевлаштуватися, а також щастя завжди і в усьому!

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Фото.