Слюсар-електромонтажник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті)

Високий розвиток електроенергетики викликає потребу у її обслуговуванні. Будівництво і реконструкція будь-якого промислового підприємства, спорудження житлових будинків, шкіл, лікарень тощо неминуче пов’язані з виконанням обсягів електромонтажних робіт.

В училищі ви здобудете професію слюсаря-електромонтажника, отримаєте необхідний обсяг теоретичних і практичних знань з облаштування монтажу освітлювальних електроустановок і силового устаткування, з організації, планування й індустріалізації електромонтажних робіт, ремонту побутових приладів і машин.

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті вміє: розбирати прилади (агрегати) електроустаткування (високої складності). Діагностувати та ремонтувати схеми зовнішнього та внутрішнього освітлення автомобілів, систем опалення і звукової сигналізації; проводити загальну діагностику агрегатів та приладів електроустаткування напругою до 24 В. Замінювати дрібні зіпсовані деталі (втулки, підшипники), зачищати та відновлювати колектори (кілець) напругою до 24 В, відновлювати ізоляцію між пластинами, відновлювати пошкоджені дроти котушок, паяти наконечники; збирати прилади (агрегати) із дотриманням технічних та технологічних вимог. Регулювати та випробувати їх на контрольних приладах та стендах; виконувати свердління та розгортку отворів.

Після закінчення училища випускники працевлаштовуються на підприємствах міста та області слюсарями-електромонтажниками та слюсарями з ремонту побутової техніки, на СТО майстрами з обслуговування та ремонту електронного устаткування автотранспортних засобів.

IMG_1005IMG_0996  IMG_1010