Соціально-психологічна служба

У складі психологічної служби Вищого професійного училища радіоелектроніки працюють практичний психолог та соціальний педагог.

Bagriy Andriets
Соціальний педагог

Багрій Христина Ігорівна

 Психолог

Андрієць Інна Юріївна

Діяльність соціально-психологічної служби

        Для забезпечення процесів реформування освіти, сприяння розвитку особистості кожного учня, запобігання прояву негативних явищ в молодіжному середовищі, розв’язання особистісних, ціннісних проблем духовного формування молоді в училищі працює соціально-психологічна служба.

Соціально-психологічна служба є структурним підрозділом ЧВПУР, створеним із метою здійснення соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу, забезпечення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості майбутнього фахівця.

відхилень у розвитку і поведінці підлітків, схильності до залежностей та правопорушень; подолання різних форм девіантної поведінки, формування соціально-корисної життєвої перспективи педагогів і учнів.

Психологічна служба взаємодіє з усіма структурами ЧВПУР.  Діяльність психологічної служби неможливо відокремити від навчально-виховної роботи училища в цілому – вони працюють як єдина налагоджена система.

Увага! Булінг!

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу.

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в училищі.

Блог соціально-психологічної служби ЧВПУР