Новини

Спортивно-масові змагання «Веселі старти 2017»

18.10.2017

18 жовтня на стадіоні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки  відбулись  спортивно — масові змагання «Веселі старти 2017».

У спортивному заході взяли участь 11 навчальних груп  (більше 70 учнів). Традиційно, змагання розпочалися урочистим відкриттям, на якому виступила з вітальним словом заступник директора училища Писаревська Галина Миколаївна.

Чудова погода та гарний бадьорий настрій захопив усіх – і викладачів, які допомагали у суддівстві, і самих учнів, адже вибирати було з чого – вісім цікавих конкурсів та естафет.

Під час конкурсів кожен учасник мав змогу проявити себе та попрацювати у команді заради спільної перемоги. Боротьба виявилася дійсно гострою, і зовсім нелегко було вибороти призове місце в цих змаганнях.

У командному заліку за найбільшою сумою набраних командою очок в усіх видах програми призерами стали наступні команди:

І місце – група №  9;

ІІ місце – група № 15;

ІІІ місце – група № 10;

Призерів було нагороджено грамотами відповідних ступенів та солодкими подарунками від учнівського профкому, а переможці отримали ще й кубок «Веселих стартів 2017».

Участь у таких заходах привчає до колективної діяльності, розподіляти особисті інтереси з інтересами інших, відповідати за виконання правил гри. В іграх зміцнюється воля, формується характер, такі змагання сприяють залученню учнівської молоді  до систематичних занять фізичними вправами, засвоювати навчальну програму з фізичного виховання.

Фотозвіт.