Новини

«Своїми руками» для воїнів АТО

21.03.2017

Учні групи №15 (Костинян Костя і Харена Олександр) Чернівецького ВПУ радіоелектроніки під керівництвом майстрів виробничого навчання – Штефано П.Х. та Дудніка О.Л. провели майстер-клас з виготовлення міні-пічок для воїнів АТО, який проходив в Чернівецькій СЗОШ №22.

До даного заходу учні віднеслись з великою відповідальністю, адже готувались протягом місяця. Хлопці демонстрували усім присутнім свої знання, вміння та практичні навички роботи з відповідними інструментами та матеріалами. Під час виготовлення міні-пічок, хлопці розказували присутнім, які саме матеріали вони використовують та які інструменти їм для цього необхідні, а також відповідали на усі питання, які цікавили глядачів.

Також учні запропонували й присутнім спробувати самостійно, звичайно, з невеликою допомогою юних професіоналів, виготовити міні-пічку. На їхню пропозицію радо відгукнулась директор СЗОШ №22 – Яворська Л.І. Вона з високою відповідальністю виконувала усі настанови і поради учнів та вміло справлялась з інструментами. Після закінчення, хлопці подарували директору власноруч виготовлену міні-пічку.

Хотіли б відмітити, що нашими виробами цікавились не тільки дорослі учасники семінару, але й учні молодших класів, які з цікавістю задавали багато запитань, на які з нетерпінням чекали відповідей.

Методист науково-методичного центу виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області – Коноплянко Ю.Б. та директор школи  висловили щирі слова подяки, адже ми єдиний заклад професійно-технічної освіти, який відгукнувся на пропозицію провести майстер-клас. Відмітили також й те, що наші учні та майстри виробничого навчання з легкістю та доступністю змогли донести інформацію до різновікових глядачів майстер-класу, зуміли зацікавити аудиторію та втримати їх увагу протягом всього дійства.