Новини

Відкритий урок майстра в/н Антонюк С.В.

21.03.2018

    Виробниче навчання – важлива складова частина професійно-практичної підготовки учнів. Основною формою організації процесу виробничого навчання є уроки в майстернях училища. 20 березня 2018 року майстер в/н Антонюк С.В. провела відкритий урок виробничого навчання в групі №16 з професії «Фотограф (фотороботи)» на тему: «Ознайомлення з вимогами до фотографій на документи». Методична мета уроку: методика використання творчої роботи при актуалізації опорних знань учнів та створення проблемних ситуації при закріпленні нового матеріалу.

     Творча робота передбачала створення колажу формату А4 з використанням 5 фотозображень з їх попереднім ретушуванням. При виконанні цієї роботи учні проявили свої професійні навички та творчі здібності.

 

    Пояснення нового матеріалу пройшло у формі бесіди з учнями (було реалізовано міжпредметний зв’язок з теоретичним навчанням) з використанням змістовної електронної презентації.

                                    

     На етапі послідовного закріплення нового матеріалу працювали всі учні групи. Вони на екрані ПК обирали свій улюблений фрукт, при цьому розкривалося кожному індивідуальне завдання: необхідно було із запропонованих 5 фото обрати ідеальне по параметрах та на всіх інших вказати докладно помилки. Цей етап уроку пройшов жваво, учні працювали з задоволенням й було зрозуміло, що вони готові до виконання самостійної роботи.

  

    Під час обговорення уроку педагогічними працівниками були відмічені особисті професійні якості майстра в/н, його знання матеріалу, вміння поєднувати навчальний матеріал з життєвими обставинами та виробничими вимогами, що сприяло якісному засвоєнню учнями складного матеріалу. Молодим майстрам виробничого навчання були надані методичні рекомендації щодо удосконалення методів та форм проведення уроків виробничого навчання.