Новини

Відкритий урок з всесвітньої історії

06.11.2018

02.11.2018 р. викладач Петровська Любов Іванівна, в розрізі предметного тижня з історії, провела відкритий урок з всесвітньої історії на тему «США у міжвоєнний період».

Мета уроку: закріпити знання учнів про зміни у статусі провідних країн світу після закінчення Першої світової війни та особливості їхнього розвитку у міжвоєнний період;  ознайомити з головними подіями та тенденціями розвитку США у 1920-1930-х рр.; розвивати історичне мислення учнів та, використовуючи ефективні методи інтерактивного навчання, формувати в них вміння порівнювати історичні періоди в міжвоєнній історії США, аналізувати причинно-наслідкові зв’язки у перебігу ключових подій, відстежувати вплив США на світовий розвиток; виховувати в учнів активну життєву позицію та об’єктивну оцінку історичних процесів, явищ та діяльності історичних осіб.

На уроці оптимально організована робота з підручниками, посібниками, що сприяє виробленню вмінь знаходити та аналізувати інформацію, виділяти головне.
Після організаційної частини актуалізацію опорних знань учнів проведено у вигляді гри «Влучний постріл» (учні по черзі називають комірку – обирають запитання і відповідають на нього).
Висока науково-методична підготовка викладача, проведення уроку у досить високому темпі, яскрава захоплююча подача історичних фактів дала можливість учням краще засвоїти програмовий матеріал.