Новини

Вітання з Днем учителя

05.10.2018

У Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки 04 жовтня відбувся святковий концерт до Дня учителя! У святковому дійстві брали участь учні та педагогічний колектив училища. Розпочали концерт Бєлік Аміна та Пінчук Давид із музичним привітанням для вчителів. Продовжив святкову програму учень 9 групи – Цугуй Іван, який зачарував усіх присутніх чуттєвою грою на саксофоні.
Наше свято було особливим тим, що викладачі ЧВПУР показали приклад учням, як потрібно вміти відпочивати, а також організовуватись та працювати разом не тільки над робочими моментами. Тому, наступним номером концертної програми була пісня «Тримай» у виконанні майстра в/н– Мацьопи І.М. та викладача спецдисциплін – Хортюка І.М.
Чуттєвим виступом, а саме віршованою композицією Ліни Костенко «Доля», зачарувала усіх присутніх заступник директора з навчально-виробничої роботи – Писаревська Г.М.
Звичайно ж не обійшлось і без оригінального відео привітання викладачів, яке підготували учні груп!
Крім постійних думок про роботу, наші викладачі ще й великі мрійники! Тому глядачам була запропонована жартівлива інсценівка, в якій ми побачили і роботу, і одну з мрій викладачів у виконанні викладача інформатики – Пушкарьової О.М. та учнів – Барана Руслана і Малого Вадима.
У подарунок колегам, соціальний педагог – Багрій Х.І. та практичний психолог – Андрієць І.Ю. разом з учнями групи №9 – Катеринчуком Едуардом та Біньовським Андрієм виконали запальну сальсу.
Свято День вчителя наповнене пахощами осені та прекрасною музикою, саме музичними конкурсами і насолоджувались наші учасники команд «Викладачі» та команда «Учні». За результатами двох конкурсів перемогу отримали команда «Учні».
Найбільшим сюрпризом для всіх присутніх був флеш-моб викладачів, які ще більше «розпалили» святкову атмосферу в залі та здивували усіх глядачів.
Організатори святкового концерту висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до програми та глядачам, які не шкодували гучних оплесків та щирих посмішок!
Пам`ятайте, як би не було важко на роботі, потрібно вміти радіти кожному дню і займатись тим, що приносить найбільше задоволення та позитивні емоції.

Фото.