Новини

ЗАБУТИ НЕ МОЖНА! ПОВЕРНУТИСЬ НЕМОЖЛИВО!

24.04.2017

Учні Чернівецького ВПУ радіоелектроніки 24.04.2017р. взяли участь у благодійній акції присвяченій пам`яті героям-буковинцям, які загинули в АТО. Організаторами акції були Голова ГО «Герой – Родина – Україна», дружина загиблого Героя – Оксана Зубжицька та волонтер – Олена Кміта.

Символом даного заходу були червоні дубочки, що означають міцність, стійкість та благородність. Саме їх висаджували родини Загиблих учасників АТО в пам`ять про наших хоробрих Воїнів та відважних Захисників на алеї «Вічної Слави і Пошани» у парку Жовтневому.

На акції, окрім родин Загиблих та усіх небайдужих жителів м. Чернівці, були присутні представники Чернівецької міської ради, священнослужителі, учасники АТО, які повернулись живими.

Дружина загиблого Героя – Оксана Зубжицька разом з Чернівецьким міським головою – Каспруком О. П., вручили усім членам родин Загиблих Воїнів «Сертифікати пам`яті» та квіти, після чого усі учасники акції відправились на алею, щоб висадити червоні дубочки.

Зараз, напевно, серце кожного українця сповнює два почуття: почуття смутку і вдячності. Вдячності тим, хто воює за волю. Ці люди гідні називатися Героями. Сміливі, рішучі… вони не бояться ворога, а йдуть до мети! Жоден з них не знає чи повернеться він додому, до рідних, який бій стане для нього останнім…Сотні, тисячі полеглих заради кращого життя, за країну, за волю, за нас. Хто ж вони? Борці за щастя, за добро, за мир. Це ті люди, що землю українську любили більше за власне життя!

Тому, будьмо вдячними нашим Загиблим Героям та їх членам сім`ї за мужність, відвагу, терпіння та любов! Слава Україні! Героям Слава!