Історії з життя учнів та педагогів

Постановка вистави “Кайдашева сім’я” учнями та педагогами Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки до Дня української писемності і мови 2019 р. Режисер-постановник Дмитро Леончик

Дослідження вчених доводять, що творчі здібності людей не мають меж, їх можна розвивати доти, допоки у людини буде бажання до саморозвитку. Тому у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки основним завданням педагогів є створення умов, які сприятимуть формуванню високої мотивації студентів. У нас працюють і навчаються неординарні та творчі особистості

На шпальтах “Учнівського вісника Буковини”

Щоб краще зрозуміти життя крізь призму фотографії, я поспілкувалася з чудовою дівчиною, ученицею Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Емілією Ісопел. Емілія здобуває професію «оператор комп’ютерного набору, фотограф, секретар», та поза навчанням професійно займається модельним бізнесом. Тому думками щодо фото Емілія може поділитися значно глибше: і як майбутня фотографиня, і як модель.

 • Коли ти вперше зацікавила­ся фотографією?
 • Ще десь у 8 класі. Я почала сте­жити за фотографкою Сонею Плакидюк, мені сподобалася ця творча про­фесія.
 • Як це захоплення перетво­рилося на вибір професії?
 • Спочатку я пробувала і фото­графувала листочки – таке, що дуже легко. Потім, коли дійшло до того, що потрібно йти навчатися далі, вибира­ти професію мого майбутнього, я не задумуючись сказала, що йду на фо­тографа.
 • Розкажи про свій досвід у модельному бізнесі. Що тобі біль­ше подобається: бути в об’єктиві чи поза ним?
 • Моделінг потрапив у моє життя дуже несподівано. Я йшла просто спро­бувати себе в цій сфері, не очікуючи, що буду розвиватись у цьому в по­дальшому. За ці 5 місяців під час на­вчання та після в мене вже є 8 фотосесій. Для мене це досвід невеликий, але він є. За об’єктивом я себе почуваю дуже впевнено, як і в об’єктиві. Вибира­ти між цим я не можу, для мене ці дві професії – уже частинка мене. Декілька слів про найкращий знімок, який ти сама зробила. Що взагалі найбільше подобається фо­тографувати? Це фото не таке й красиве, але для мене особливе. Це місце, де я часто бу­ваю, і завжди я там почуваюсь дуже до­бре, мені там спокійно і ніби забуваю про все. Тому я так люблю це фото й думаю, що воно на моєму телефоні одне з особливих. Мені дуже подобається фотографувати пейзажі.
 • Які можеш назвати плюси, мі­нуси професії?
 • Плюсів є багато, а мінусів для мене взагалі мало в цій професії. Це дуже твор­ча професія і водночас важка: ти маєш бути і психологом, і професіоналом для клієнта та дуже терплячим.
 • Хто зі всесвітньо відомих фото­графів тобі подобається?
 • Наша українська фотографка Соня Плакидюк. У неї дуже креативні роботи, вони мені її до душі.
 • Як знаходиш натхнення для творчості? Фотограф по-твоєму – це художник чи майстер з роботи з фо­тотехнікою?
 • Світлини фотографів, за якими сте­жу, та й самі мальовничі пейзажі, які я бачу, дуже надихають створювати щось далі. Фотограф – це художник. Цю про­фесію можна зарахувати до творчих, адже фотограф ніби малює ту фотографію, але Об’ЄКТИВОМ.

Кореспондент вісника