Історія училища

Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки – одне з наймолодших училищ області. Воно було засноване в листопаді 1976 року як Чернівецьке технічне училище №5. Спочатку училище було сформовано як базова кузня кадрів для заводу “Кварц”. Але незабаром почало здійснювати підготовку фахівців для багатьох інших підприємств міста та області.

 

 

 

 

 

 

А будувалось училище серед зеленого поля на околиці міста 

Першим директором училища був призначений Дудирєв Володимир Якович. Майже 30 років керував Загороднюк Сергій Петрович. З 2010 року училище очолює Одайський Савелій Іванович.

  Директори училища. (Одайський С.І., Дудирєв В.Я., Загороднюк С.П.)

У 1994 році навчальний заклад було перейменовано в професійно-технічне училище №15 м. Чернівці, а 2003 році реорганізовано в Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки. Тепер воно є професійно-технічним навчальним закладом І рівня акредитації, ІІІ атестаційного рівня, яке здійснює підготовку робітничих кадрів та фахових молодших бакалаврів для галузей промисловості (загальні для всіх галузей економіки та електротехнічного виробництва).
Станом на 01.01.21 р. в училищі навчається 417 учнів на денній формі навчання за такими робітничими професіями:

– оператор комп’ютерного набору, фотограф (фотороботи), секретар керівника (організації, підприємства, установи);
– електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
– радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури;
– слюсар-електромонтажник; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування;

– радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин;
– майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів.

Училище готує кваліфікованих робітників за підвищеними розрядами з професій “Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури” – 5 розряд,  “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” –  5 розряд.
Ведеться підготовка фахових молодших бакалаврів за спеціальностями:
– електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
– телекомунікації та радіотехніка.
  Навчально-матеріальна база училища включає два навчальні корпуси: корпус навчально-теоретичних кабінетів та корпус навчально-виробничих майстерень. Училище має п’ятиповерховий гуртожиток, медичний пункт, їдальню, бібліотеку, спортивну та актову  зали, стадіон, атлетичний зал. Училище на 100% забезпечене власною площею.

Фотоальбом з історії училища

Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки – сучасний навчальний заклад, який забезпечує якісну професійну підготовку кваліфікованих робітників з урахуванням потреб ринку. Основна мета навчального закладу – розвивати здібності, інтереси, професійну кваліфікацію, готувати конкурентноспроможних фахівців, здатних адаптуватися до швидких суспільних та економічних змін. Хочемо звернутись до тих, хто зараз стоїть перед вибором професії і запрошуємо вас піти навчатися саме в наш навчальний заклад, щоб здобути якісну професійну освіту. Ми зробимо все для того, щоб роки навчання пройшли з радістю та приємними згадками