Партнерам

Перелік матеріалів для виробничого навчання

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ПРЕДСТАВНИКИ ПРИВАТНОГО БІЗНЕСУ ТА ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ – МИ ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВАС!

Концепція сучасної професійно-технічної освіти формує нову модель фінансування та управління закладом професійної (професійно-технічної) освіти, покращення якості освіти та розвиток державно-приватного партнерства.

Нова концепція дає можливість врахувати реальні пропозиції від роботодавців, які мають своє бачення розвитку професійної освіти, зокрема основні компетентності, яких очікує від робітника працедавець.
Цей освітній напрямок регулюється Законами «Про професійну освіту», «Про фахову передвищу освіту» та «Про освіту дорослих». Також відповідно до цих законодавчих актів за якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів відповідальність розділяють між собою батьки, учні, освітній заклад та соціальні партнери.
Щоб випускник ЗП(ПТ)О був конкурентним на ринку праці та вмів працювати на сучасному обладнанні, ми прагнемо якомога ширше використовувати можливості державно-приватного партнерства.
Ці сучасні реалії дають нам унікальну можливість звернутися до Вас, роботодавці, за допомогою для оновлення виробничої бази освітнього закладу в розрізі окремих професій. А для учнів це дасть змогу отримувати досвід від практики на Ваших фірмах, підприємствах. Водночас Ви зможете впливати на якість підготовки майбутніх працівників та допомагати нам «виховувати» спеціаліста для свого підприємства.
Така співпраця буде корисною для всіх сторін: закладу освіти, учнів та самих працедавців.
В нашому закладі є благодійний рахунок
Чернівецьке  ВПУР Код 05537992 ЄДРПОУ в Чернівецькій обл. р/р UA528201720314241003301005786, МФО 820172

Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки про соціальне партнерство з підприємством «Автомотів Електрік Україна»