Гуртожиток та їдальня

Здобувачі освіти, що навчаються в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки забезпечуються гуртожитком, який відповідає санітарно-технічним нормам. Гуртожиток розміщено в окремій 5-поверховій будівлі, неподалік від училища за адресою вулиця Південно-Кільцева, 4. Всі кімнати, де проживають учні, забезпечені меблями (шафа, ліжко, стіл, стілець, тумбочка), на кожного мешканця є комплекти білизни, що міняються регулярно через кожні 10 днів. У гуртожитку обладнано 4 санітарно-побутові кімнати, 4 кухні, 11 санвузлів, 10 приміщень з умивальниками.

Для самопідготовки  в гуртожитку  є кімнати для занять, по всій території гуртожитку є Wі-Fi покриття.

На кожному поверсі є вихователі, які відповідають за дотримання порядку на поверхах, організовують дозвілля учнів, що проживають в гуртожитку.

У кімнаті відпочинку проходять традиційні культурно-масові заходи: «Дні іменинників», години спілкування, святкові вечори, конкурси,  учні переглядають теленовини, кінофільми, розважальні програми.

Також в гуртожитку двічі на тиждень працюють практичний психолог та соціальний педагог. Вони проводять заняття та консультації з мешканцями гуртожитку в позаурочний час.

Харчування учнів проводиться в їдальні училища (сніданок та обід), вечеря готується учнями в гуртожитку в обладнаних кухонних приміщеннях.

 

Інформація щодо кількості мешканців у гуртожитку Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (станом на 01.01.2021 р.)

Публічна інформація про гуртожиток (станом на 01.03.2021 р.)

Інформація про гуртожиток