Центр розвитку кар’єри

Центр розвитку кар’єри Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки створений з метою сприяння у працевлаштуванні учням та випускникам для досягненні їх кар’єрних цілей, а також для надання допомоги роботодавцям, зацікавленим знайти висококваліфікований персонал.

Основні функції Центру:

  • формування інформаційної системи про вакансії на ринку праці та бази даних резюме учнів і випускників, які знаходяться в пошуку роботи;
  • розвиток партнерських відносин з національними та закордонними організаціями-роботодавцями й посередниками (рекрутинговими та кадровими агентствами), інтеграція освіти з бізнес-середовищем при активному використанні потенціалу ЧВПУР на основі підписання угод про співробітництво на взаємовигідних умовах;
  • проведення тематичних заходів та індивідуальних консультацій з метою сприяння успішного пошуку роботи випускниками й здобувачами освітніх послуг тощо.

Запрошуємо до співробітництва роботодавців, а також рекрутингові й кадрові агенції. Ми надамо вам допомогу в пошуку професійно-підготовлених співробітників. В Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки постійно навчаються здобувачі освітніх послуг, фахівці з різним досвідом, які бажають змінити роботу. Наші випускники мають не лише знання, вміння та навички, які необхідні для плідної роботи, а й величезний потенціал, який можна направити на користь вашої компанії.

Співпраця з міським та обласним центрами зайнятості

Відвідування ярмарок вакансій

Проведення екскурсій на підприємства

Налагодження співпраці з рекрутинговими агенствами