Буккросинг. До Дня незалежності України. Читаймо!

24 серпня Україна святкує День незалежності. І до цього чудового свята ми підібрали для вас декілька книг про найрізноманітніші куточки нашої країни та людей, завдяки якій Україна є такою, як вона є.

Поличка Буккросингу поповнилася такими новими та цікавими книгами:

1. КОРОБЧУК ПАВЛО, «КЛЮЧОВІ КЛАПАНИ» — художня історія Незалежності, книжка про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику й мужність. Це життя чотирьох шкільних друзів, кожне з яких є варіантом розвитку країни. Зрештою, герої мають знову зібратися для розкриття больових точок минулого, для початку нового кругообігу…

2. Книжка «СКОВОРОДА ВІД А ДО Я» продовжує серію абеток-енциклопедій для родинного читання і розповідає про великого мрійника, мандрівного філософа та педагога. Григорій Сковорода зрікся світу й кар’єрного росту, хоча й мав високі досягнення та блискучу освіту. Замість родинного затишку обрав постійні мандри й самотність – та при цьому вважав себе неймовірно щасливою людиною. Якими ж були основні засади його філософії? Як йому вдавалося дотримуватися принципу «золотої середини»? Як навчав і які оцінки ставив своїм вихованцям?

3. Роман «АМАДОКА» СОФІЇ АНДРУХОВИЧ. Сюжет роману охоплює кілька епох. Але центральною залишається сучасність. Понівечений до невпізнаваності в одній із гарячих точок на Сході України, герой роману «Амадока» тільки дивом залишився живим. Це сумнівна втіха, оскільки важкі травми призвели до повної втрати пам’яті: чоловік не пам’ятає ні свого імені, ні звідки походить, не пригадує жодної близької людини, жодного фрагменту свого попереднього життя. Таким його і віднаходить жінка, любов і терпіння якої здатні творити дива: сягати найглибших пластів забуття і спогадів, поєднувати розрізнені клапті понівеченої свідомості, зшивати докупи спільну історію.

4. «ІВАН І ФЕБА» — РОМАН ОКСАНИ ЛУЦИШИНОЇ, дія якого розгортається в останні роки радянської влади й у перші роки української Незалежності. Після навчання у Львові та участі у Революції на граніті Іван повертається в рідний Ужгород, де одружується з поеткою Марією, що називає себе Фебою. Львів та Київ — міста з бурхливим політичним життям, Ужгород натомість вирізняється дещо гротескною атмосферою патріархального сімейного укладу та раннього капіталізму по-українськи. Тут легко обійтися без спецефектів із горору чи трилера: сама реальність повсякденного життя підказує ходи, які за напругою можуть посперечатися з творіннями Кінга або Кустуріци.

Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки запрошує амбітних та цілеспрямованих абітурієнтів на навчання у 2025 році! Обирати професію – важливий крок, і ми допоможемо тобі зробити правильний вибір! У нас ти отримаєш не лише якісні знання, але й затребувану спеціальність, яка приноситиме задоволення та стабільний дохід. Наші переваги: Широкий вибір актуальних професій. Навчання на базі 9 […]

30 червня 2025 року в нашому училищі відбулася підсумкова педагогічна рада. Це був важливий день для всіх нас, адже ми підбили підсумки навчального року, обговорили досягнення та окреслили плани на майбутнє. Дякуємо кожному педагогу за самовіддану працю, професіоналізм та внесок у розвиток нашого навчального закладу! Ваша праця — це фундамент успіху наших учнів. Бажаємо всім […]

28 червня 2025 року здобувач освіти Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Антон Танасійчук долучився до заходів з нагоди Дня Конституції України, представивши важливу професію – енергетика! Це чудова нагода привітати всіх з Днем Конституції України! 🎉 Важливо пам’ятати про основний закон нашої держави та цінності, які він оберігає. Слава Україні! 🇺🇦