Конкурс фахової майстерності

21 грудня 2022 року на базі Навчально-практичного центру електротехнічних робіт Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти груп №2, 4 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Учасників підготували майстри виробничого навчання Петро Панчук та Наталя Мінченко.

Учасників Конкурсу привітав директор училища Одайський С.І., який побажав успіхів у виконанні конкурсних завдань, до привітання приєдналися заступник директора з НВирР Писаревська Г.М. та старший майстер Цап О.В.

Конкурс складався із двох турів: теоретичного і практичного.

Перший (теоретичний) тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань із предметів: «Технологія ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електроматеріалознавство», «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Охорона праці», та включав в себе:

– виконання тестових завдань (30 питань з чотирьма варіантами відповіді, з яких одна правильна;

Другий тур (практичний) передбачав виконання завдання “Складання схеми запуску асинхронного електродвигуна з автоматичним керуванням за допомогою реле часу”:

1. Ознайомлення з монтажною схемою та її характеристиками.

2. Виконати огляд інструменту необхідного для виконання завдання.

3. Провести підготовку інструментів та матеріалу до застосування.

4. Користуючись електричною схемою здійснити комутацію встановлених приладів, дотримуючись усіх правил та вимог техніки безпеки і охорони праці.

5. Виконує заключне налаштування реле часу для автоматичного керування за наданим часовим значенням.

6. Керуючись правилами та вимогами техніки безпеки та охорони праці виконати підключення панелі, Експерт здійснить подачу електричного струму і перевірить актуальну працездатність та усі існуючі засоби безпеки.

7. Після проведення контрольних оглядів та порівнянь, здійснюються підведення усіх необхідних підсумків, після чого учасник змагань, здійснює її розбір та повертає усі компоненти та інструмент у вихідне положення.

Оцінювало роботу учасників Конкурсу компетентне журі: Омелян Брандес, Іван Денис, Олександр Цап, Наіль Богданов, яке відзначило високий рівень професійної майстерності учасників Конкурсу.

Завершився Конкурс підрахунком балів та визначенням переможців.

Переможцями Конкурсу стали:

I місце – Гриженку Єммануіл, сума балів – 94;

ІI місце – Голодняк Максім, сума балів – 92;

III місце – Лахман Станіслав, сума балів – 82.

Грамоти переможцям, подяки учасникам та солодкі подарунки усім вручив директор училища Савелій Одайський.

Викладачі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Лакуста Дмитро Васильович та Флорескул Валентин Любомирович успішно завершили навчальну програму EIT Deep Tech Talent Initiative та отримали сертифікати. EIT Deep Tech Talent Initiative поєднує базові концепції штучного інтелекту та програмування з елементами підприємництва та управління проектами, щоб спрямувати студентів на розробку інноваційних ідей.AI for Youth – це європейський […]

Дякуємо ГО «Український професійний розвиток» за плідну співпрацю та сподіваємося на нові проєкти. Упродовж лютого-листопада 2024 року ГО «Український професійний розвиток» впроваджувала проєкт “Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих”. Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки за результатами відкритого конкурсу стало партнером ГО «Український професійний розвиток» і навесні цього року розпочало безоплатне навчання для […]

19 грудня 2024 року в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки провели зустріч науково-педагогічних співробітників кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ з керівництвом, викладачами та здобувачами освітніх послуг, що навчаються за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка. Під час зустрічі асистенти кафедри, к.т.н. Григорій Косован та Микола Сорокатий презентували особливості […]