Відкритий урок фізики на тему “Змінний струм. Генератор змінного струму”

Відкритий урок фізики на тему “Змінний струм. Генератор змінного струму” у групі №14, в рамках місяця природничо-математичних дисциплін, провів викладач фізики, голова методичної комісії Анатолій Грицюк.

Мета уроку – сформувати й закріпити знання про змінний електричний струм та його характеристики; з’ясувати механізм виникнення змінного електричного струму, сприяти вивченню будови та принципу дії генератора змінного струму; розвивати уявлення про різні види струму, про створення змінного електричного струму генераторами на електростанціях.

Урок Анатолій Дмитрович провів з мультимедійним супроводом. Але як би не був розроблений урок, багато що залежить від того, як вчитель організує пізнавально-дослідницьку роботу учнів. Викладач організував роботу в учнів в різному для кожного темпі, невимушено, постійно акцентуючи увагу на самостійність учнів.

Матеріал допомогли краще зрозуміти демонстрації: 1. Спостереження осцилограм змінного струму. 2. Модель генератора змінного струму.

На закріплення матеріалу здобувачі освітніх послуг відповідали на запитання та розв’язували задачі.

Добре продумана зміна ритму, різні форми навчальної діяльності, підбадьорення невпевнених в собі учнів забезпечило позитивний емоційний фон уроку та гарне засвоєння матеріалу.

Тема цікава та сучасна, адже використання дизельних генераторів для енергозабезпечення закладів та населення робить їх енергонезалежними.

Викладачі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Лакуста Дмитро Васильович та Флорескул Валентин Любомирович успішно завершили навчальну програму EIT Deep Tech Talent Initiative та отримали сертифікати. EIT Deep Tech Talent Initiative поєднує базові концепції штучного інтелекту та програмування з елементами підприємництва та управління проектами, щоб спрямувати студентів на розробку інноваційних ідей.AI for Youth – це європейський […]

Дякуємо ГО «Український професійний розвиток» за плідну співпрацю та сподіваємося на нові проєкти. Упродовж лютого-листопада 2024 року ГО «Український професійний розвиток» впроваджувала проєкт “Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих”. Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки за результатами відкритого конкурсу стало партнером ГО «Український професійний розвиток» і навесні цього року розпочало безоплатне навчання для […]

19 грудня 2024 року в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки провели зустріч науково-педагогічних співробітників кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ з керівництвом, викладачами та здобувачами освітніх послуг, що навчаються за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка. Під час зустрічі асистенти кафедри, к.т.н. Григорій Косован та Микола Сорокатий презентували особливості […]