В рамках декади громадянської освіти викладач Любов Петровська запропонувала здобувачам освіти групи №14 написати есе про цінності демократії.
Демократія потребує свідомого й активного залучення громадян до суспільного життя і без цього вона не може відбутися. Застерігаючи від романтизованого бачення демократії, Е. Бенеш писав: «Передусім демократія означає працю, працю велику, головним чином малопомітну, працю систематичну, наполегливу, постійну і напружену». Громадянство, розвинений громадянський стан є цінностями, бо вони підносять людину, цивілізують її, формують порядок, заснований на свободі й відповідальності. Дякуємо Любові Іванівні, яка пропагує розвиток культури демократії і прав людини у навчальному процесі, готує здобувачів освітніх послуг до участі у демократичних процесах в державі та успішної самореалізації у сучасному світі.
Демократія – це в першу чергу про те, що громадяни мають право вимагати від обраної ними влади поваги до себе та своєї гідності. Вимагати того, щоб держава працювала в їхніх інтересах, задля їхньої зручності. І саме тому демократія є однією з 6 базових цінностей Європейського Союзу.
Також дякуємо за участь Унгуряну Віталію, Вовчанському Віталію, Ковалику Дмитру!