«Навчання заради змін»: запрошуємо дорослих на безкоштовні навчальні курси за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”

Команда Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та ГО «Український професійний розвиток» оголошує набір учасників та учасниць на короткострокові професійні навчальні курси.

Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки  було обрано одним із партнерів проєкту «Навчання заради змін» за результатами відкритого конкурсу. Команда нашого закладу організує та проведе навчання для  жінок та чоловіків, які хочуть опанувати фах електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Проєкт  «Навчання заради змін» виконується в межах Програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та діє за дорученням Уряду Німеччини.

Учасниками можуть стати дорослі чоловіки та жінки, які прагнуть здобути нові знання або підвищити свою кваліфікацію за вищезгаданим напрямом. Важливою умовою участі є мотивація учасників та бажання активно і відповідально навчатися впродовж трьох місяців.

Навчання безкоштовне та передбачає часткову фінансову винагороду.

Також в межах проєкту можна отримати фахову психологічну підтримку. Після закінчення навчальних курсів учасники та учасниці отримають свідоцтва державного зразка, що підтвердять їхню професійну компетентність.

Навчання відбуватиметься впродовж трьох місяців  за адресою м. Чернівці, вулиця Південно-Кільцева, 8

Щоб зареєструватися на навчання,треба заповнити форму  http://surl.li/rqzgh  до 11.04.2024р. Учасники та учасниці будуть визначені за результатами конкурсу.

 «Ми передбачаємо, що фахівці та фахівчині цього сектору матимуть великий попит на ринку праці. Тому спільні зусилля нашої організації, міжнародних партнерів та профільних навчальних закладів, без перебільшення, є рушієм позитивних змін для економіки країни» — наголошує Оксана Сердюк, локальна координаторка проєкту,  ГО «Український професійний розвиток»

Довідкова інформація

Програма «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery» спрямована на підтримку навчання та перепідготовку кваліфікованої робочої сили в чотирьох секторах економіки, важливих для процесу відновлення: будівництво, транспорт і логістика, сільське господарство та сфера послуг. Ця мета досягається через зміцнення спроможності надавачів послуг професійної освіти та покращення умов для надання якісних й орієнтованих на ринок праці освітніх послуг, залучення вразливих груп населення і співпрацю з роботодавцями. Програма реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини. Бюджет Програми складає 10 мільйонів євро. Програма Skills4Recovery триває з середини 2023 по середину 2026 року та охоплює Львівську, Вінницьку, Чернівецьку, Київську, Полтавську та Дніпропетровську області.

07 січня 2025 р. в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відповідно до вимог Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів та Правил техніки безпеки з експлуатації електроустановок споживачів проведено іспит на групу допуску з електробезпеки для працівників училища. На іспиті у складі постійнодіючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці та електробезпеки був присутній головний державний […]

Педагоги Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Світлана Антонюк та Марія Сторощук спільно із здобувачами освітніх послуг груп № 9 та № 12 долучилися до Марафону із платіжної безпеки, який організовував Національний банк України. Творчі ідеї учасників конкурсу “Юні кореспонденти” допоможуть уникнути платіжного шахрайства та викрити шахрайські схеми! За участь у даному заході учасникам конкурсу видано […]

Відповідно до плану роботи педагогічного колективу Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки 3 січня 2025 року директор училища Савелій Одайський провів з керівниками навчальних груп круглий стіл на тему «Структура робочого навчального плану з професії. Його основні компоненти». Основними структурними елементами навчального плану є: загальні реквізити; графік навчального процесу; план навчального процесу. навчання; – термін навчання; […]