Захоплюючий урок сьогодні!

Фахові молодші бакалаври групи №23 з викладачем Омеляном БРАНДЕСОМ поринули у світ магнітних матеріалів, досліджуючи петлі гістерезису трансформаторів.

Тема уроку: Дослідження магнітних характеристик магнітопроводу понижуючого трансформатора напруги осцилографічним методом «петлі гістерезису».

Тип уроку: Лекція в поєднані з тестовою формою закріплення і самооцінки здобутих знань, а також опрацювання допущенних помилок з допомогою відповідних консультацій.

Мета уроку: Поглиблене вивчення теми магнітні матеріали магнітопроводів електричних машин і зокрема трансформаторів броньованого типу.

Методична мета: Оволодіння експериментальною та теоретичною частинами процесу перемагнічувания магнітопроводів (сердечників) трансформаторів броньованого типу.

Матеріально-технічне і дидактичне забезпечення уроку:

  1. Діючий спецстенд №8 по дослідженню магнітних характеристик магнітопроводу понижуючого трансформатора напруги осцилографічним методом «петлі гістерезису».
  2. Два електронних однопроменевих осцилографів для одержання відповідної «петлі гістерезису» та форми кривої намагнічуючого струму первинної обмотки котушки трансформатора.
  3. Автотрансформатор ЛАТР-9 для плавного регулювання напруженості магнітного поля в первинній обмотці трансформатора.
  4. Саморобні плакати №11, №12, №13 по вищевказаній темі.
  5. Роздатковий матеріал: програмована карточка №3.1. по темі «Циклічне перемагнічування магнітопроводу трансформатора», а також консультації до цих карточок.
    Ми використовували осцилографи, щоб візуалізувати процес перемагнічування сердечників і зрозуміти, як різні матеріали впливають на роботу трансформаторів.
    Це був не просто урок, а справжнє наукове дослідження! Дякуємо студентам за активну участь і цікаві запитання!
    Вивчення теми допоможе студентам краще зрозуміти роботу електротехнічних пристроїв та розробляти більш ефективні та енергозберігаючі системи.

🎨🪺🥚 Великодній майстер-клас з писанкарства у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки: занурення в глибину українських традицій! Сьогодні, 16 квітня 2025 р., Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки стало осередком давнього українського мистецтва – писанкарства. Під мудрим наставництвом майстра виробничого навчання, справжнього знавця народних традицій писанкарства, Петра Штефано, наші здобувачі освіти та педагоги не просто розписували великодні […]

Сьогодні, 15 квітня 2025 року, відповідно до плану заходів місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності, в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки було проведено навчальну евакуацію здобувачів освіти та педагогічного колективу. Метою заходу стало відпрацювання навичок організованої та безпанічної евакуації у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Адже, як відомо, у кризових ситуаціях страх та паніка можуть […]

У рамках Тижня духовності проведено онлайн-студію для керівників професійних спільнот вчителів предметів духовно-морального спрямування «Духовно-моральні цінності як фундамент формування особистості: реалії та виклики». У ході онлайн-студії відзначено кращі заклади освіти області у реалізації духовно-морального вихованн серед яких Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки. 🤔Під час заходу учасники обговорили:✅️ефективні підходи та пріоритетні напрями духовно-морального виховання в закладах […]