Вернісаж учнівських бізнес-ідей “Стартап юніор – 6”

В 2022 році здобувачі освітніх послуг Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки вирішили спробувати свої сили у регіональному вернісажі учнівських бізнес-ідей «Стартап юніор – 6», що започаткований у рамках реалізації Всеукраїнської дослідно-експериментальної роботи за темою Розвиток ініціативності та підприємливості здобувачів освітніх послуг складова формування готовності до навчання і професійної кар’єри у ринкових умовах.
Мета Вернісажу – формування підприємницьких якостей серед учнівської та студентської молоді та презентація бізнес-ідей для підприємницької діяльності чи соціального проєкту, їх стратегій реалізації та промоції.
Перший тур відбувався з 31.01.22 по 03.02.2022. Всі очікували результатів… Ура! Наші ідеї увійшли у фінал (8 команд). 10.02.2022 року пройшов другий етап в онлайн режимі. Було презентовано дві команди з бізнес-ідеями:
1) Інтелектуальна електронна система керування «Розумний дім» (Абдулаєв Юрій Гергійович, Партика Артем Аурелович, Шевчук Павло Вікторович);
2) Студія дизайну світла (Бурлаку Павло, Гриженко Єммануїл, Магалюк Василь).

8 команд по черзі захищали свої роботи, ділилися цікавими бізнес-ідеями, відповідали на провокативні питання журі, брали участь у вікторині «Готуюсь стати бізнесменом». До речі наші дві команди зайняли у вікторині І і ІІ місце.

Оцінювання учнівських бізнес-ідей здійснювало компетентне журі, до складу якого увійшли підприємці-меценати та науковці: Ігор Губатюк, доцент кафедри економічної теорії та менеджменту економічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича, кандидат економічних наук, голова журі; Іван Костащук, завідувач кафедри географії України картографії та геоінформатики географічного факультету ЧНУ ім.Ю. Федьковича, доктор географічних наук, заступник голови журі; Олег Катеринюк, регіональний директор Міжнародної освітньої мережі бізнес-шкіл для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у містах Чернівці та Львів; Віталій Паздрій, генеральний директор компанії інтелектуальних технологій, викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ; Ірина Унгурян, завідувач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат педагогічних наук; Віталій Рибчинський, методист НМЦ предметів природничо-математичної та інформаційно-технологічної галузей ІППОЧО; Ярослава Малинська, приватний підприємець, директор школи краси Slava Studio.
Серед критеріїв оцінювання: новизна ідеї, практичність реалізації, брендинг, привабливість для споживача, а також вміння команди презентувати свою ідею та зацікавити потенційних меценатів.

Наші команди отримали номінації “Краща стратегія” (інтелектуальна електронна система керування «Розумний дім») та “Економічний прорив” (Студія дизайну світла).

Презентація учнівської бізнес-ідеї “Розумний дім”

Презентація учнівської бізнес-ідеї “Студія дизайну світла”

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів:

  • Абдулаєва Юрія, Партика Артема, Шевчук Павла та їх настаників Іллю Хортюка і Інну Мацьопу;
  • Бурлаку Павла, Гриженко Єммануїла, Магалюк Василя та їх наставників Петра Панчука і Наталію Мінченко.

Викладачі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Лакуста Дмитро Васильович та Флорескул Валентин Любомирович успішно завершили навчальну програму EIT Deep Tech Talent Initiative та отримали сертифікати. EIT Deep Tech Talent Initiative поєднує базові концепції штучного інтелекту та програмування з елементами підприємництва та управління проектами, щоб спрямувати студентів на розробку інноваційних ідей.AI for Youth – це європейський […]

Дякуємо ГО «Український професійний розвиток» за плідну співпрацю та сподіваємося на нові проєкти. Упродовж лютого-листопада 2024 року ГО «Український професійний розвиток» впроваджувала проєкт “Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих”. Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки за результатами відкритого конкурсу стало партнером ГО «Український професійний розвиток» і навесні цього року розпочало безоплатне навчання для […]

19 грудня 2024 року в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки провели зустріч науково-педагогічних співробітників кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ з керівництвом, викладачами та здобувачами освітніх послуг, що навчаються за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка. Під час зустрічі асистенти кафедри, к.т.н. Григорій Косован та Микола Сорокатий презентували особливості […]