Постер про філософа

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога.
З цієї нагоди здобувачі освітніх послуг Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочали роботу зі створення плакатів та постерів про філософа.
Сьогодні поговорили про життєвий шлях та творчість Григорія Сковороди. У Харківській області в ніч проти 7 травня російські військові під час обстрілу знищили Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди у селі Сковородинівка.
Снаряд влетів під дах будівлі – спалахнула пожежа. Найцінніші експонати колекції вдалося врятувати, їх перемістили заздалегідь в безпечне місце. Після пожежі збереглася скульптура Григорія Сковороди, створена Ігорем Ястребовим. Російські варвари знищили музей Григорія Сковороди в рік, коли за рішенням ЮНЕСКО світ вшановує 300-ліття великого українця. Музей розташований у селі Сковородинівка, у маєтку XVIII століття, де останні роки свого життя працював та біля якого був похований Григорій Сковорода.
Тому вирішили створити плакат на цю тематику.

Долучаємося до акція «Постер про філософа», що відбувається з ініціації Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) з 28 листопада по 03 грудня 2022 року в рамках проведення обласної інформаційної кампанії «Сковороді 300».
Здобувачі освітніх послуг Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, створили постери формату А3 у графічному редакторі Adobe Photoshop, використовуючи зображення Григорія Сковороди та його цитати, кришмітку: #Сковороді300.

Викладачі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Лакуста Дмитро Васильович та Флорескул Валентин Любомирович успішно завершили навчальну програму EIT Deep Tech Talent Initiative та отримали сертифікати. EIT Deep Tech Talent Initiative поєднує базові концепції штучного інтелекту та програмування з елементами підприємництва та управління проектами, щоб спрямувати студентів на розробку інноваційних ідей.AI for Youth – це європейський […]

Дякуємо ГО «Український професійний розвиток» за плідну співпрацю та сподіваємося на нові проєкти. Упродовж лютого-листопада 2024 року ГО «Український професійний розвиток» впроваджувала проєкт “Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих”. Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки за результатами відкритого конкурсу стало партнером ГО «Український професійний розвиток» і навесні цього року розпочало безоплатне навчання для […]

19 грудня 2024 року в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки провели зустріч науково-педагогічних співробітників кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ з керівництвом, викладачами та здобувачами освітніх послуг, що навчаються за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка. Під час зустрічі асистенти кафедри, к.т.н. Григорій Косован та Микола Сорокатий презентували особливості […]