Вивчаємо методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О

За сприяння Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України в рамках Програми EU4Skills за фінансової підтримки GIZ, Волинський ресурсний центр впроваджує проєкт «Зміцнення спроможності закладів ПТО покращувати адаптованість молоді до потреб ринку праці в період війни шляхом розвитку підприємницьких навичок». В рамках цього проєкту розпочалося навчання по програмі «Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О» для викладачів та методистів ЗП(ПТ)О.

З 27 лютого по 3 березня 2023 року методистка та викладачка професійно-теоретичних дисциплін Яна Висоцька взяла активну участь у тренінгу «Розвиток підприємницьких навичок молоді» у м. Львові.

Учасники тренінгу були об’єднанні в чотири основних групи, які генерували бізнес-ідеї, провели в групах «мозковий штурм», щодо способів генерування бізнес-ідей; провели аналіз ланцюгів додаткової вартості (схема Поттера); створювали ціннісні пропозиції; працювали над маркетинговим планом, планували продажі та закупівлі, розраховували собівартість продукції та послуг й відповідно прибуток/збиток.

Кожен модуль (робочий день) тренінгу завершувався діловою грою «Розпочни свій бізнес», у рамках якої всі учасники мали змогу застосувати свої ділові якості у ролі виробників та дилерів, спробувати вести переговори з конкурентами, презентувати свій міні бізнес–план.

Результатом насиченого тижня було отримання нових навичок, взаємодія із колегами, нові корисні знайомства та відповідно сертифікатів.

Усі набуті практичні знання будуть застосовані на початку із педагогами, а потім із здобувачами освітніх послуг Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

Викладачі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Лакуста Дмитро Васильович та Флорескул Валентин Любомирович успішно завершили навчальну програму EIT Deep Tech Talent Initiative та отримали сертифікати. EIT Deep Tech Talent Initiative поєднує базові концепції штучного інтелекту та програмування з елементами підприємництва та управління проектами, щоб спрямувати студентів на розробку інноваційних ідей.AI for Youth – це європейський […]

Дякуємо ГО «Український професійний розвиток» за плідну співпрацю та сподіваємося на нові проєкти. Упродовж лютого-листопада 2024 року ГО «Український професійний розвиток» впроваджувала проєкт “Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих”. Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки за результатами відкритого конкурсу стало партнером ГО «Український професійний розвиток» і навесні цього року розпочало безоплатне навчання для […]

19 грудня 2024 року в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки провели зустріч науково-педагогічних співробітників кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ з керівництвом, викладачами та здобувачами освітніх послуг, що навчаються за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка. Під час зустрічі асистенти кафедри, к.т.н. Григорій Косован та Микола Сорокатий презентували особливості […]