Випуск групи дорослого населення, що проходило в проєкті «Навчання заради змін»

15.11.2024р. було проведено завершальний етап «Навчання заради змін» з професії «Слюсар-електромонтажник», який реалізує ГО «Український професійний розвиток» у межах Програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery».
Впродовж серпня-листопада ми навчали чоловіків та жінок, які прагнули здобути нові знання або хотіли підвищити власну кваліфікацію у професії, що є важливою для відновлення України.
Державна кваліфікаційна атестація є вихідним контролем знань на завершальному етапі певного проміжного ступеня навчання та має на меті встановлення готовності осіб, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту з обраної професії відповідного розряду. Здобувачі освітніх послуг захищали творчі роботи в межах вимог кваліфікаційних характеристик.
Для проведення Державної кваліфікаційної атестації наказом керівника освітнього закладу було створено кваліфікаційну комісію до складу якої ввійшли представники навчального закладу, а також представники роботодавців. Державна кваліфікаційна комісія під керівництвом Богданова Наіля Авхадійовича розглянула підсумки навчальних досягнень слухачів, результати виконання пробних кваліфікаційних робіт, щоденники обліку виконання детальної програми виробничої практики, висновки роботодавців і виробничі характеристики, наряди на пробні кваліфікаційні роботи, перевірила роботи.
За результатами державної кваліфікаційної атестації здобувачам освіти присвоєна кваліфікація слюсаря-електромонтажника 2 розряду.
Результати засідання Державної кваліфікаційної комісії відображені у протоколі.
Проєкт «Навчання заради змін» виконується в межах Програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та діє за дорученням Уряду Німеччини.

Викладачі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Лакуста Дмитро Васильович та Флорескул Валентин Любомирович успішно завершили навчальну програму EIT Deep Tech Talent Initiative та отримали сертифікати. EIT Deep Tech Talent Initiative поєднує базові концепції штучного інтелекту та програмування з елементами підприємництва та управління проектами, щоб спрямувати студентів на розробку інноваційних ідей.AI for Youth – це європейський […]

Дякуємо ГО «Український професійний розвиток» за плідну співпрацю та сподіваємося на нові проєкти. Упродовж лютого-листопада 2024 року ГО «Український професійний розвиток» впроваджувала проєкт “Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих”. Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки за результатами відкритого конкурсу стало партнером ГО «Український професійний розвиток» і навесні цього року розпочало безоплатне навчання для […]

19 грудня 2024 року в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки провели зустріч науково-педагогічних співробітників кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ з керівництвом, викладачами та здобувачами освітніх послуг, що навчаються за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка. Під час зустрічі асистенти кафедри, к.т.н. Григорій Косован та Микола Сорокатий презентували особливості […]