Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки
запрошує на навчання за такими спеціальностями
На базі 9 класів
На базі 11 класів
Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше
№ П.П. | Назва професій | Тривалiсть | Вартість | Вид професійної підготовки |
---|---|---|---|---|
1 | Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування | 6 міс | Згідно кошторису | Перепідготовка, підвищення кваліфікації |
Професії
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Слюсар-електромонтажник, майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів
Слюсар-електромонтажник; майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин
Фотограф (фотороботи); оператор поштового зв’язку
Фаховий молодший бакалавр: Спеціальність “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, за програмою “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”
Фаховий молодший бакалавр: спеціальність “Електронні комунікації та радіотехніка” за програмою “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”
Код ДК
7243
Термін навчання
2 роки
Форма навчання
денна
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури
Професія радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури здобула актуальність з напливом в Україну різноманітної побутової техніки іноземного виробництва з складною електронною системою керування.Для обслуговування та ремонту цієї техніки необхідні фахівці, які досконало володіють не тільки теоретичними знаннями в радіотехнічній галузі, але і мають достатні практичні навики, що дозволяють за допомогою контрольно-вимірювальних приладів налагодити або відремонтувати радіотехнічні пристрої, а саме телевізори, магнітофони, CD та DVD програвачі, пристрої супутникового телебачення, мобільні телефони, радіостанції та ін.
Фахова підготовка радіомеханіка дозволяє займатись обслуговуванням, діагностуванням, налаштуванням та ремонтом: – телеприймачів різних типів (T2, DVD, HDIM, USB, SMART TV, LED TV тощо); – комп’ютерної техніки, нетбуків, ноутбуків; – мобільних телефонів, смартфонів, планшетів; – автомобільних електронних обчислювальних систем (навігаторів, акустичних систем, камер переднього/заднього вигляду, моніторів та панелей інформаційних вказників/пристроїв); – антен, супутникового телебачення та підключення телеприймачів типу тюнер, налаштування телекомунікаційних мереж (підключення Інтернет та необхідного обладнання); – охоронно-пожежної сигналізації та систем відеоспостереження; – медтехніки, тощо.
Працевлаштування випускників забезпечують радіотелевізійні компанії, сервісні центри з ремонту радіотелевізійної апаратури, центри мобільного зв’язку, підприємства Укртелекому та інші організації.
Код ДК
7241
Термін навчання
2 роки
Форма навчання
денна
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування сучасна і необхідна.
Технічне обслуговування і ремонт електрообладнання промислових підприємств, сільськогосподарського виробництва, електропобутових приладів – все це робота електромонтера. В училищі ви навчитеся виконувати роботи з ремонту і обслуговування електроустаткування, монтувати і ремонтувати розподільні коробки клемників, запобіжних щитків і освітлювальної арматури, прокладати установочні проводи і кабелі, обслуговувати і ремонтувати сонячні та вітрові енергоустановки тощо. Випускники працевлаштовуються електромонтерами на державних і приватних підприємствах міста та області.
Код ДК
7241
Термін навчання
1,5 роки
Форма навчання
денна
Слюсар-електромонтажник, майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів
Електрообладнання сучасного автомобіля є складною системою, що забезпечує автоматизацію робочих процесів, економію пального, безпеку руху, чистоту навколишнього середовища та поліпшує умови праці водія.
Електронізація автомобіля набирає обертів, тобто з’явилися регулятори напруги на інтегральних схемах, мікропроцесорні системи запалювання, електронні пристрої керування гальмами і впорскування пального. З огляду на завантаженість зорових аналізаторів водія дедалі частіше використовуються електронні пристрої для індикації швидкості руху автомобіля, частоти обертання колінчастого вала двигуна, температури охолоджувальної рідини, тиску масла тощо.
Електронні системи використовуються також для діагностування технічного стану вузлів та агрегатів автомобіля і можуть не тільки вказувати на несправність, а й повідомляти водієві про виниклі несправності в системах гальм, змащування та охолодження, про відчинені двері, затиснуте ручне гальмо тощо.
Набули популярності серед водіїв радіоприймачі, магнітофони, кондиціонери, телефони. Тому професія майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів на сьогоднішній день дуже актуальна. Ви навчитеся за допомогою сучасних засобів виконувати діагностування та ремонт електронних систем автомобіля.
Код ДК
7241; 7241
Термін навчання
3
Форма навчання
денна
Слюсар-електромонтажник; майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів
Високий розвиток електроенергетики викликає потребу у її обслуговуванні. Будівництво і реконструкція будь-якого промислового підприємства, спорудження житлових будинків, шкіл, лікарень тощо неминуче пов’язані з виконанням обсягів електромонтажних робіт.
В училищі ви здобудете професію слюсаря-електромонтажника, отримаєте необхідний обсяг теоретичних і практичних знань з облаштування монтажу освітлювальних електроустановок і силового устаткування, з організації, планування й індустріалізації електромонтажних робіт, ремонту побутових приладів і машин.
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті вміє: розбирати прилади (агрегати) електроустаткування (високої складності). Діагностувати та ремонтувати схеми зовнішнього та внутрішнього освітлення автомобілів, систем опалення і звукової сигналізації; проводити загальну діагностику агрегатів та приладів електроустаткування напругою до 24 В. Замінювати дрібні зіпсовані деталі (втулки, підшипники), зачищати та відновлювати колектори (кілець) напругою до 24 В, відновлювати ізоляцію між пластинами, відновлювати пошкоджені дроти котушок, паяти наконечники; збирати прилади (агрегати) із дотриманням технічних та технологічних вимог. Регулювати та випробувати їх на контрольних приладах та стендах; виконувати свердління та розгортку отворів.
Після закінчення училища випускники працевлаштовуються на підприємствах міста та області слюсарями-електромонтажниками та слюсарями з ремонту побутової техніки, на СТО майстрами з обслуговування та ремонту електронного устаткування автотранспортних засобів.
Код ДК
7243; 7241
Термін навчання
3
Форма навчання
денна
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин
Комп‘ютерна техніка, яка на сьогодні розвивається та вдосконалюється шаленими темпами, все ж таки потребує ремонту, вона не вічна, і тому необхідно правильно провести діагностику, виявити несправність та усунути її.
Все це входить в обов’язки електромеханіка з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
Ви навчитеся: виготовляти друковані плати; усувати дефекти друкованого монтажу; здійснювати провідниковий електричний монтаж; паяти друковані вузли і блоки радіоелектронної апаратури; працювати з сучасними паяльними станціями та електромонтажним обладнанням; проводити електрорадіотехнічні вимірювання з допомогою універсальних та спеціальних вимірювальних приладів; ремонтувати і регулювати блоки живлення; виконувати обслуговування та ремонт комп’ютерної техніки; виконувати обслуговування, настроювання та ремонт принтерів, сканерів, касових апаратів; встановлювати операційні системи, програмне забезпечення; проводити модернізацію та вдосконалення комп‘ютерів.
Код ДК
7344; 4223
Термін навчання
3
Форма навчання
денна
Фотограф (фотороботи); оператор поштового зв’язку
Ремесло фотографа є, можливо, одним з найдивовижніших, адже робота цих людей полягає у фіксації найбільш яскравих проявів навколишнього світу. Правда, на відміну від майстра живопису, який може собі дозволити творити в різних жанрах, — від парадного портрета і морського пейзажу до фрески і гравюри, професіонал сучасної фотографії, як правило, вимушений обмежитися рамками певної спеціалізації.
Сьогодні завдяки цифровим технологіям у фотографа з’явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно, прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі втілити найнеймовірнішу фантазію. Фотографи потрібні в ЗМІ, в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Тут їх чекає репортерська робота, відвідування різних заходів, зйомки подій.
Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів та весіль.
Код ДК
141
Термін навчання
1,5 роки
Форма навчання
денна
Фаховий молодший бакалавр: Спеціальність “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, за програмою “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”
Підготовка за цією спеціальністю відбувається на базі диплома кваліфікованого робітника “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.
Електроенергетика – основа науково-технічного прогресу сучасного світу, бо забезпечує людство теплом, світлом та енергією. Без електроенергії неможлива робота будь-якого електричного, електронного, комп’ютерного устаткування, обладнання промислових підприємств, транспорту. Її глибоке проникнення у всі галузі промисловості стало запорукою прогресу сучасного суспільства.
Великі та малі міста, селища, промислові підприємства тощо, не можуть функціонувати без електричної енергії. Для цього потрібні фахівці, які здатні проектувати та експлуатувати обладнання і системи електропостачання. Саме таких фахівців ми навчаємо за спеціальністю “Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка”.
Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців широкого профілю з монтажу, налагодження, експлуатації та ремонту електроустаткування виробничого й побутового призначення. Наші випускники готуються до експлуатаційної, організаторської та проектно-конструкторської діяльності на підприємствах, в організаціях і установах різних галузей промисловості, де використовуються енергетичні системи та електротехнічне обладнання.
До тих пір, поки на підприємствах, торгівельних та ділових центрах, готелях, кінотеатрах, крамницях, лікарнях, державних установах та домівках горить світло і працюють електроприлади, верстати та машини, наші спеціалісти будуть завжди мати попит на ринку праці.
Якщо тебе цікавлять джерела енергії і ти хочеш дізнатись, як саме працює новітнє устаткування електроенергетичної галузі? Прагнеш вивчити все про відновлювальні джерела енергії? Тобі потрібно обирати спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», компоненти нашої освітно-професійної програми містять дисципліни, . Фундаментальні знання у питаннях генерації електричної енергії на об’єктах традиційної та відновлювальної енергетики, керування режимами роботи енергосистем, розподілу електричної енергії та електропостачання, проектування об’єктів електроенергетики, автоматизації промислових підприємств, розробки та впровадження автоматизованих електромеханічних систем – все це про випускників спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Кваліфікація техніка-електрика відкриває широкі перспективи для роботи на підприємствах, установах, науково-дослідних та проектно-конструкторських організаціях по монтажу, налагодженню та ремонту електрообладнання в системі електричних мереж, трансформаторних станцій та підстанцій.
Технік-електрик вивчає та вміє: читати конструкторські креслення і електричні схеми, виконувати роботи про проектуванню електрообладнання і електроприводу різноманітних механізмів, систем автоматики, електромонтажу та наладки, використовувати необхідну контрольно-вимірювальну апаратуру, налагоджувати електричну апаратуру.
Випускники можуть працювати: електриком, електромеханіком засобів автоматики та приладів технологічного устаткування, енергетиком дільниці або цеху, техніком-конструктором, техніком-технологом, техніком із сигналізації, майстром в навчальних закладах електротехнічного профілю, бригадирами, майстрами, начальниками дільниць, енергетиками на підприємствах різних форм власності, в установах, організаціях, які пов`язані з виробництвом, передаванням і використанням електроенергії.
Код ДК
172
Термін навчання
1,5 роки
Форма навчання
денна
Фаховий молодший бакалавр: спеціальність “Електронні комунікації та радіотехніка” за програмою “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”
Підготовка за цією спеціальністю відбувається на базі диплома кваліфікованого робітника “Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури”.
Неможливо уявити собі існування людини без телекомунікацій – способу зв’язку, що реалізується засобами дистанційного сполучення відправника та отримувача інформації із застосуванням електронних, електромагнітних, мережевих, комп’ютерних та інформаційних технологій.
Мета нашої освітньо-професійної програми – формування особистості фахівця, здатного виконувати монтаж, ремонт та технічне обслуговування апаратури для трансляції та ретрансляції передач, запису та відтворення звуку чи зображення, точних вимірювальних пристроїв, конструювати, розробляти та виготовляти окремі вузли радіотехнічних пристроїв. Проводити модернізацію готових радіотехнічних пристроїв в цілому та забезпечувати їх технічне обслуговування при експлуатації.
Під час навчання за освітньо-професійною програмою ви отримаєте вміння визначати принцип дії, технічні та експлуатаційні характеристики, призначення типових електронних приладів та схем; розраховувати характеристики цифрових схем на основі параметрів компонентів; розробляти на основі типових рішень схеми модульних та комплексних електронних систем на базі мікропроцесорів та мікроконтролерів; практичні навички із застосування прогресивних інформаційних технологій автоматизованого проектування інженерного рішення, інтерактивного моделювання, 3D-візуалізації та друку.
У закладі освіти є розвинена лабораторна база на основі ПК та цифрових осцилографів і генераторів сигналів; модулів на мікропроцесорах та процесорах обробки сигналів; обладнання для 3D-друку з комп’ютерним керуванням; комп’ютерні системи автоматизованого проектування; програмне забезпеченням вбудованих систем реального часу, спеціалізоване програмне забезпечення передавання даних та проведення відеоконференцій.
Телекомунікації є однією з найбільш затребуваних та дефіцитних на ринку праці технічних спеціальностей. Приєднуйтесь до нашої команди!
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури на базі 11 класів
Код ДК
7243
Термін навчання
2 роки
Форма навчання
денна
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури
Професія радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури здобула актуальність з напливом в Україну різноманітної побутової техніки іноземного виробництва з складною електронною системою керування.Для обслуговування та ремонту цієї техніки необхідні фахівці, які досконало володіють не тільки теоретичними знаннями в радіотехнічній галузі, але і мають достатні практичні навики, що дозволяють за допомогою контрольно-вимірювальних приладів налагодити або відремонтувати радіотехнічні пристрої, а саме телевізори, магнітофони, CD та DVD програвачі, пристрої супутникового телебачення, мобільні телефони, радіостанції та ін.
Фахова підготовка радіомеханіка дозволяє займатись обслуговуванням, діагностуванням, налаштуванням та ремонтом: – телеприймачів різних типів (T2, DVD, HDIM, USB, SMART TV, LED TV тощо); – комп’ютерної техніки, нетбуків, ноутбуків; – мобільних телефонів, смартфонів, планшетів; – автомобільних електронних обчислювальних систем (навігаторів, акустичних систем, камер переднього/заднього вигляду, моніторів та панелей інформаційних вказників/пристроїв); – антен, супутникового телебачення та підключення телеприймачів типу тюнер, налаштування телекомунікаційних мереж (підключення Інтернет та необхідного обладнання); – охоронно-пожежної сигналізації та систем відеоспостереження; – медтехніки, тощо.
Працевлаштування випускників забезпечують радіотелевізійні компанії, сервісні центри з ремонту радіотелевізійної апаратури, центри мобільного зв’язку, підприємства Укртелекому та інші організації.
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на базі 11 класів
Код ДК
7241
Термін навчання
2 роки
Форма навчання
денна
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування сучасна і необхідна.
Технічне обслуговування і ремонт електрообладнання промислових підприємств, сільськогосподарського виробництва, електропобутових приладів – все це робота електромонтера. В училищі ви навчитеся виконувати роботи з ремонту і обслуговування електроустаткування, монтувати і ремонтувати розподільні коробки клемників, запобіжних щитків і освітлювальної арматури, прокладати установочні проводи і кабелі, обслуговувати і ремонтувати сонячні та вітрові енергоустановки тощо. Випускники працевлаштовуються електромонтерами на державних і приватних підприємствах міста та області.
Слюсар-електромонтажник, майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів на базі 11 класів
Код ДК
7241
Термін навчання
1,5 роки
Форма навчання
денна
Слюсар-електромонтажник, майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів
Електрообладнання сучасного автомобіля є складною системою, що забезпечує автоматизацію робочих процесів, економію пального, безпеку руху, чистоту навколишнього середовища та поліпшує умови праці водія.
Електронізація автомобіля набирає обертів, тобто з’явилися регулятори напруги на інтегральних схемах, мікропроцесорні системи запалювання, електронні пристрої керування гальмами і впорскування пального. З огляду на завантаженість зорових аналізаторів водія дедалі частіше використовуються електронні пристрої для індикації швидкості руху автомобіля, частоти обертання колінчастого вала двигуна, температури охолоджувальної рідини, тиску масла тощо.
Електронні системи використовуються також для діагностування технічного стану вузлів та агрегатів автомобіля і можуть не тільки вказувати на несправність, а й повідомляти водієві про виниклі несправності в системах гальм, змащування та охолодження, про відчинені двері, затиснуте ручне гальмо тощо.
Набули популярності серед водіїв радіоприймачі, магнітофони, кондиціонери, телефони. Тому професія майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів на сьогоднішній день дуже актуальна. Ви навчитеся за допомогою сучасних засобів виконувати діагностування та ремонт електронних систем автомобіля.
Слюсар-електромонтажник; майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів на базі 9 класів
Код ДК
7241; 7241
Термін навчання
3
Форма навчання
денна
Слюсар-електромонтажник; майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів
Високий розвиток електроенергетики викликає потребу у її обслуговуванні. Будівництво і реконструкція будь-якого промислового підприємства, спорудження житлових будинків, шкіл, лікарень тощо неминуче пов’язані з виконанням обсягів електромонтажних робіт.
В училищі ви здобудете професію слюсаря-електромонтажника, отримаєте необхідний обсяг теоретичних і практичних знань з облаштування монтажу освітлювальних електроустановок і силового устаткування, з організації, планування й індустріалізації електромонтажних робіт, ремонту побутових приладів і машин.
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті вміє: розбирати прилади (агрегати) електроустаткування (високої складності). Діагностувати та ремонтувати схеми зовнішнього та внутрішнього освітлення автомобілів, систем опалення і звукової сигналізації; проводити загальну діагностику агрегатів та приладів електроустаткування напругою до 24 В. Замінювати дрібні зіпсовані деталі (втулки, підшипники), зачищати та відновлювати колектори (кілець) напругою до 24 В, відновлювати ізоляцію між пластинами, відновлювати пошкоджені дроти котушок, паяти наконечники; збирати прилади (агрегати) із дотриманням технічних та технологічних вимог. Регулювати та випробувати їх на контрольних приладах та стендах; виконувати свердління та розгортку отворів.
Після закінчення училища випускники працевлаштовуються на підприємствах міста та області слюсарями-електромонтажниками та слюсарями з ремонту побутової техніки, на СТО майстрами з обслуговування та ремонту електронного устаткування автотранспортних засобів.
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин на базі 9 класів
Код ДК
7243; 7241
Термін навчання
3
Форма навчання
денна
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин
Комп‘ютерна техніка, яка на сьогодні розвивається та вдосконалюється шаленими темпами, все ж таки потребує ремонту, вона не вічна, і тому необхідно правильно провести діагностику, виявити несправність та усунути її.
Все це входить в обов’язки електромеханіка з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
Ви навчитеся: виготовляти друковані плати; усувати дефекти друкованого монтажу; здійснювати провідниковий електричний монтаж; паяти друковані вузли і блоки радіоелектронної апаратури; працювати з сучасними паяльними станціями та електромонтажним обладнанням; проводити електрорадіотехнічні вимірювання з допомогою універсальних та спеціальних вимірювальних приладів; ремонтувати і регулювати блоки живлення; виконувати обслуговування та ремонт комп’ютерної техніки; виконувати обслуговування, настроювання та ремонт принтерів, сканерів, касових апаратів; встановлювати операційні системи, програмне забезпечення; проводити модернізацію та вдосконалення комп‘ютерів.
Фотограф (фотороботи); оператор поштового зв’язку на базі 9 класів
Код ДК
7344; 4223
Термін навчання
3
Форма навчання
денна
Фотограф (фотороботи); оператор поштового зв’язку
Ремесло фотографа є, можливо, одним з найдивовижніших, адже робота цих людей полягає у фіксації найбільш яскравих проявів навколишнього світу. Правда, на відміну від майстра живопису, який може собі дозволити творити в різних жанрах, — від парадного портрета і морського пейзажу до фрески і гравюри, професіонал сучасної фотографії, як правило, вимушений обмежитися рамками певної спеціалізації.
Сьогодні завдяки цифровим технологіям у фотографа з’явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно, прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі втілити найнеймовірнішу фантазію. Фотографи потрібні в ЗМІ, в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Тут їх чекає репортерська робота, відвідування різних заходів, зйомки подій.
Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів та весіль.
Фаховий молодший бакалавр: Спеціальність “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, за програмою “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд” на базі 11 класів
Код ДК
141
Термін навчання
1,5 роки
Форма навчання
денна
Фаховий молодший бакалавр: Спеціальність “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, за програмою “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”
Підготовка за цією спеціальністю відбувається на базі диплома кваліфікованого робітника “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.
Електроенергетика – основа науково-технічного прогресу сучасного світу, бо забезпечує людство теплом, світлом та енергією. Без електроенергії неможлива робота будь-якого електричного, електронного, комп’ютерного устаткування, обладнання промислових підприємств, транспорту. Її глибоке проникнення у всі галузі промисловості стало запорукою прогресу сучасного суспільства.
Великі та малі міста, селища, промислові підприємства тощо, не можуть функціонувати без електричної енергії. Для цього потрібні фахівці, які здатні проектувати та експлуатувати обладнання і системи електропостачання. Саме таких фахівців ми навчаємо за спеціальністю “Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка”.
Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців широкого профілю з монтажу, налагодження, експлуатації та ремонту електроустаткування виробничого й побутового призначення. Наші випускники готуються до експлуатаційної, організаторської та проектно-конструкторської діяльності на підприємствах, в організаціях і установах різних галузей промисловості, де використовуються енергетичні системи та електротехнічне обладнання.
До тих пір, поки на підприємствах, торгівельних та ділових центрах, готелях, кінотеатрах, крамницях, лікарнях, державних установах та домівках горить світло і працюють електроприлади, верстати та машини, наші спеціалісти будуть завжди мати попит на ринку праці.
Якщо тебе цікавлять джерела енергії і ти хочеш дізнатись, як саме працює новітнє устаткування електроенергетичної галузі? Прагнеш вивчити все про відновлювальні джерела енергії? Тобі потрібно обирати спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», компоненти нашої освітно-професійної програми містять дисципліни, . Фундаментальні знання у питаннях генерації електричної енергії на об’єктах традиційної та відновлювальної енергетики, керування режимами роботи енергосистем, розподілу електричної енергії та електропостачання, проектування об’єктів електроенергетики, автоматизації промислових підприємств, розробки та впровадження автоматизованих електромеханічних систем – все це про випускників спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Кваліфікація техніка-електрика відкриває широкі перспективи для роботи на підприємствах, установах, науково-дослідних та проектно-конструкторських організаціях по монтажу, налагодженню та ремонту електрообладнання в системі електричних мереж, трансформаторних станцій та підстанцій.
Технік-електрик вивчає та вміє: читати конструкторські креслення і електричні схеми, виконувати роботи про проектуванню електрообладнання і електроприводу різноманітних механізмів, систем автоматики, електромонтажу та наладки, використовувати необхідну контрольно-вимірювальну апаратуру, налагоджувати електричну апаратуру.
Випускники можуть працювати: електриком, електромеханіком засобів автоматики та приладів технологічного устаткування, енергетиком дільниці або цеху, техніком-конструктором, техніком-технологом, техніком із сигналізації, майстром в навчальних закладах електротехнічного профілю, бригадирами, майстрами, начальниками дільниць, енергетиками на підприємствах різних форм власності, в установах, організаціях, які пов`язані з виробництвом, передаванням і використанням електроенергії.
Фаховий молодший бакалавр: спеціальність “Електронні комунікації та радіотехніка” за програмою “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв” на базі 11 класів
Код ДК
172
Термін навчання
1,5 роки
Форма навчання
денна
Фаховий молодший бакалавр: спеціальність “Електронні комунікації та радіотехніка” за програмою “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”
Підготовка за цією спеціальністю відбувається на базі диплома кваліфікованого робітника “Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури”.
Неможливо уявити собі існування людини без телекомунікацій – способу зв’язку, що реалізується засобами дистанційного сполучення відправника та отримувача інформації із застосуванням електронних, електромагнітних, мережевих, комп’ютерних та інформаційних технологій.
Мета нашої освітньо-професійної програми – формування особистості фахівця, здатного виконувати монтаж, ремонт та технічне обслуговування апаратури для трансляції та ретрансляції передач, запису та відтворення звуку чи зображення, точних вимірювальних пристроїв, конструювати, розробляти та виготовляти окремі вузли радіотехнічних пристроїв. Проводити модернізацію готових радіотехнічних пристроїв в цілому та забезпечувати їх технічне обслуговування при експлуатації.
Під час навчання за освітньо-професійною програмою ви отримаєте вміння визначати принцип дії, технічні та експлуатаційні характеристики, призначення типових електронних приладів та схем; розраховувати характеристики цифрових схем на основі параметрів компонентів; розробляти на основі типових рішень схеми модульних та комплексних електронних систем на базі мікропроцесорів та мікроконтролерів; практичні навички із застосування прогресивних інформаційних технологій автоматизованого проектування інженерного рішення, інтерактивного моделювання, 3D-візуалізації та друку.
У закладі освіти є розвинена лабораторна база на основі ПК та цифрових осцилографів і генераторів сигналів; модулів на мікропроцесорах та процесорах обробки сигналів; обладнання для 3D-друку з комп’ютерним керуванням; комп’ютерні системи автоматизованого проектування; програмне забезпеченням вбудованих систем реального часу, спеціалізоване програмне забезпечення передавання даних та проведення відеоконференцій.
Телекомунікації є однією з найбільш затребуваних та дефіцитних на ринку праці технічних спеціальностей. Приєднуйтесь до нашої команди!
Можливо вас зацікавить